Kätlin voittaa koska ei ole niin hölmö et rupeis jakaan tavaraansa kaikkien nähden!Minna sais seuraavaksi lähteä oikea VIRTAHEPO.Kolmen mulkun isosuu.
KÄTLIN voittaa
mekuli1
9110
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tiedät kai, että tämä on julkinen foorumi ja tarkoituksellisista halventavista kommenteista voi joutua vastuuseen?
Sittenhän joudutaan kaikki.Itsehän Minna on itse maineensa pilannut.
Ja samaa mieltä, että Kätlin voittaa.
Ei nämä seksiä harrastavat tule voittamaan, vaan varmasti lentävät ulos alta aikayksikön.
Ei voita Kätlinkään. Ei virolaista voittajaa. Kätlin on sanonut olevansa BI. Ehkä senvuoksi haluton.
toosaansa julkisesti niinkuin eräät,toivottavasti pysyy erossa jatkossakin Samista.
Ei välttämättä Kätlin voita.EsaA voi on myös tyrkyllä siihen pottiin,samoin Aso joka ei ole tehnyt isoja mokia,mutta antaa silti sopivasti säpinää.Aso toki on potentiaali mokaaja,toivottavasti pitää pelinsä kasassa.
mies kuin nainenkin,tuskin sen vuoksi haluton,on vaan neidillä sen verran munaa,ettei tarvi lähteä tuonne itsetuntoaan kohentelemaan jollain panojutuilla.
KAUNIS!1
jjees on se niin nätti - voittoon- jatkoon