Onko tanawit hotelissa hierojia ...uskaltaako miestä jättää lasten kanssa altaalle jos lähtee itse ostoksille...onkone heti hieromassa ????miehiä...
hierojat
litisee
381125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
Yleensä auttaa mennä respaan valittamaan kyseisestä hierojasta. Sen jälkeen mestaa siistitään kyllä.
Tanawit:ssa on korkeatasoinen Spa, ei ne munia hiero,,,,niin njaa,, jollei sitten äijä lyö niin isoa rahaläjää pöytään, että hieroo. Kaikkihan me naisethan olemme huoria, kyse on vain rahamäärästä?
Ensimmäistä kertaa Amalia vastaa niinkuin asia on eli EI ne hierojat miestäsi vie, sen sijaan jos et miehestäsi huolta pidä, niin saattaa lähteä etsimään huolenpitäjää.
Rahalla saa kaikkialla maailmassa.
Olit ensin aito ja heti perään epäaito amalia. Kts.kellonajat.
"Ensimmäistä kertaa Amalia vastaa niinkuin asia on"
Amalia ei vielä kertaakaan ole vastannut niinkuin asia on - ja varmasti lehmät lentävät ennen kuin tulee vastaamaan.
Thaikkulan löyhä seksikäyttäytyminen panee jo terveesti epäilemään, millainen turismin luonne on
sitten ns.perhekohteissa tai saarilla. Ne pahimmat huoramestathan osataankin jo thaikkulassa melko hyvin kiertää. Turistin oikeus on vaatia asiallista ja miellyttävää reissua.
Niinhän sinä Amalia teetkin, kierrät muut maat kaukaa, mutta vierailet niissä maissa, joissa voit käyttää miesprostituoituja
Eikös nyt sunkin päässälaskussas ole jotain vikaa, jos maksullista horoa täytyy lähteä hakemaan
toiselta puolelta maapalloa ...Minä en lomaani pilaa seksiturismilla enkä halua sellaisen näkyvän muutoinkaan silmiini. Huorat pystytään piilottamaan kyllä niin sivulle, ettei ne häiritse, mikäli niin halutaan ja turisteja kunnioitetaan.
sinä se vain turskahtelet joka keskustelussa. Toisit edes johonkin keskusteluun oikeata sisältöä, vaikkapa Afganistanin vaikeasta tilanteesta ja kuinka voisit helpottaa Talibanijoitten paineita haaroi-välilläsi.
Saat Aktisaaren jälkeen rauhanpalkinnon omalla osaamisellasi
Minua ei voisi vähempää kiinnostaa Afganistanin tilanne, mikä on niiden itsensä syytä.
Eikä muuten tule muuksi muuttumaankaan tätä menoa. Kaikki apu, mitä sinne annetaan, oli se materiaalista tai nonmateriaalista kuten tietotaitoa tai rauhanturvaajia, menee niin hukkaan kuin olla voi. Jätetään ne itsekseen hiekkalaatikolleen. Sillä poikkeuksella, että naisia ,lapsia ja vanhuksia otetaan kiintiöpakolaisina vastaan.
ongelma on mielenterveyspalvelujen niukkuus, hoitotakuun aiheuttamat lyhyet vastaanottoajat.
Eihän ne musut hulluuttaan tai mielenvikaisuuttaan tee kaaosta mihin tahansa paikkaan ne meneekin vaan ihan koulunkäymättömyyttään, sivistymättömyyttään ja uskonkiihkoaan.
Etköhän nyt pikkasen ylireagoi, ei siellä keneltäkään miestä ole VÄKISIN VIETY, ei hierojat varsinkaan,
olet liikaa lukenut tällä p.....palstalla olevia juttuja , jotka sisältää täyttä p: tä myös.
Mutta ainahan fiksu äijä voi kieltäytyä koko tarjouksesta. Noiden hieroskelijoiden moraali on hyvin kaksinainen.
niin kaksinainen kuin musumiehen kulperosta haaveilevan Horo-Amalian?
On siellä ainaki siistiät tyrkyllä,heti eka iltana tarjolla seksiä,ei paha aika hyvä!!!!!!
Voisitko vielä sanoa ne paikat ja hotellit, kadut ja kahvilat, jossa tällaista toimintaa esiintyy ? Että osataan kiertää ja kaukaa.
Olipas harvinaisen typerästi sanottu, ja ajateltu ... Mitä ihmeen pahuutta Sinuun tarttuisi, jos baarien
OHI katua kävelet, Meistä , vanhahko NORMAALI pariskunta, on ihan mielenkiintoista kävellä just sellaisten katujen kautta, joissa nähtävillä ELÄMÄÄ .. Kuulehan, Olet Rakkaan perheesi kanssa Aasiassa,
jossa kultturi on erillaista kun täällä Härmässä, Ketään , ei edes miestäsi KUKAAN vie väkisin. Eikä lapset
pilaannu niin vähäisesti " synnin" näkemisestä , mitä nyt Hua Hin issa.. Toivottavasti olet saanut lapsesi,
miehesi pysymään erossa TV. ohjelmasta BIG Brother, sillä näytettävää seksi-pornoa ei Thaimaassa edes
suvaittaisi. Löysäähän pipoa mitä pikimmin, lueThaimaata koskevaa kirjallisuutta, ja ennenkaikkea OTA
JÄRKI käteen.
Jos välttämättä haluaa yöaikaan hakeutua BKK- Patpong ille tai Pattya n baareihin, etsimään seksiä..
Mutta , muuten saa turistit taatusti olla rauhassa ylimainostetulta ns. tyttökaupalta.
Etsivä löytää, ei silti pidä yleistää. Kirjoittamasi stoori ei näytä perustuvan omaan kokemukseen.
Ei siellä seksiä karkuun pääse,sitä on kaikkialla,mut ei siellä ketään väkisin viedä varsinkaan kun on pariskunta kyseessä,vapaasti voi liikkua kaikkialla.ps.tää on vaan yhden lesken mielipide...
Mutta hyvin yksipuolisena, nimittäin munallisille. Se on ällöttävää !
Mutta hyvin yksipuolisena, nimittäin vitullisille. Se on oksettavaa !
Thaikut ei ole mitään musuja. Ei se ainakaan niiden käytöksestä näy.
terrorismistakin. Suomalais ryhävalaat pitävät huolen siitä, että seksiturismi hyppää SILMILLE muslimimaissa ihan vain KADULLA.
No ne ei ainakaan mitään uskiksia ole. Vaikkei niitä rannoilla yläosattomissa näekään, muuten meno on todella härskiä äijien kanssa.Mitäs sitä salaamaan.
www.tanawithuahin.com
Welcome to Tanawit Hotel & Spa, we don't give any unappropriate services but we can garantee, that You will enjoy Your stay during your Holiday.
kamalampaa!!! Musumaissa, jossa vierailet seksiturismi hyppää silmille jo kaduilla, siitä eivät suomalaishuorat juurikaan välitä, meno on todella härskiä, ei enää koskaan välimerenmaihin, ne on varattu sosiaalipummeille.
Mitään näkyvää seksiturismi ei ole. Kypsemmät rouvat osaa liikkua sen verran itsenäisemmin yössä, ettei heidän tekemisensä loukkaa muita turisteja. Nuoret naiset taas ei tule muslimimaihin munan perässä. Se sama muna kun on jo valmiina Suomessa ja odottaa vaan
turvapaikkapäätöstä.
Siellä seksiturismi on näkyvää kadulla kun läskit suomivalaat raahustavat kännissä muslimimiesten kintereillä jotka nauravat niille päin naamaa, hylkeet on vaan niiiiiiin rakastuneita, kyllä meitä Miehiä hävettää teidän puolestanne. Thaimaassakin Mies voi kävellä kadulla yksin ja kieltäytyä naisseurasta jos niikseen tulee, siellä riittää aktiviteettejä! Niinpä, sulla on valmiina kotimusu odottamassa sohvalla kelan kuukausikorvausta, jolla pääsee taas illaksi paikallisbaariin.
En pidä Hua Hiniä seksin suhteen mitenkään liioiltetuna,olen ollut siellä kahdeksan kertaa,nyt vasta eka kertaa tulee siistiä koputteleen ovelle.Mut olin lähdös Pinta paanille!!!!!!
Mikähän hotelli se on jossa asut?lähdössä ollaan kohta puoliin..
Ystävällisesti kerrot tämän hotellin nimen, että osaamme välttää tällaisia mestoja ?
kuka kusipää lortto se jaksaa häiriköidä kokoperheen matkailusivuilla.
Vai onko kyse yleisestä käytännöstä, jossa respasta kerrotaan milloin liikkeellä on yksinäinen mies ? Tähän viittaa myös leffa Mammutti.
Kuullut olen hotellien työntekiöiden palvelualttiudesta,mutta tämä oli mulle eka kerta.En viitsi hotellia mainita mutta kyllä se on tullut tässä esille.ps.pääasiaa että palvelu pelaa,yksin liikkunut.
kai ne kuitenkin hua hinin keskusta hotelleissa ole???
Eihän kaikki munalliset silti ole sinkkuja, vaikka matkustelee esim. työtehtävissä.
Kertoo maan moraalista paljon.
ne LÄÄKKEET!