mulle kans

kuis toimia, kun laskusta tilasin netin kautta erittelyn. ja siinä oli laskutettu acn ilmaisia puheluita. kuinka toimia? laitanko jonkun tarkastus pyynnön,vai? pitääkö mun maksaa tämä erittely, kun kerran virheitä löyty?
4471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...paluuviestin jossa kerrot löytämistäsi virheistä ja paljonko niitä on, ei sen kummenpaa.

Äänestä
  • ystävällisestä vastauksesta.

    Äänestä

Sehän se on sinunkin turvasi!

Äänestä
  • kyselijöitä riittää. odotin et jos ristus vastaisi
    kysymykseeni, hänellä on hyvät ja asiantuntevat neuvot. ja sain siis vastauksen häneltä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


neuvoja kirjoitti:

kuis toimia, kun laskusta tilasin netin kautta erittelyn. ja siinä oli laskutettu acn ilmaisia puheluita. kuinka toimia? laitanko jonkun tarkastus pyynnön,vai? pitääkö mun maksaa tämä erittely, kun kerran virheitä löyty?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu