talosta kihertämästä ja mollaamasta muita.
Justiina ulos
hetix
22449
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Justiina ulos.Päällikkönä tuli esiin todellinen luonne.
Minustakin Justiinan pitäisi lähteä!
tai ladon seinäkin on komeampi.
Hyi v...u kuka antaa hakata ihoonsa tuollaisia tatuointeja. Minkähän näköinen Justiina on 80-vuotiaana mummona?
Justiina lähtee. Mitä Justiina on antanut taloon? Kiero on ämmä. Miehet ei tykkää Justiinasta, ja sen käytöksestä.
Justiina lähte, ja saa ottaa vapaasti kiron hengen mukaan.
Kusipää. Ja kärsii elämässä.
,kun on niin ilkeä.
Finland.
Ja Justiina saa lähteä vaikka sivistymään:)
Taitaa olla paras paikka sivistymistä ajellen BB-talo ainakin puheista päätellen onhan se suljettu osato, Mutta kotiin lähtö siitä tulee ja sama kaveriprukka pyörii, mites siinä voi sivistyä
Oon sitä mieltä, että mitä tilaa , sitä saa. . Justiina ulos. Ei oo reilu. Pelissä on kuitenkin säännöt. Elikkä kaveria ei jätettä.
vaikka en pidä justiinasta .enempi toimintaa jos justiina jää. kolmi draama jatkuu kun saadaan viinaa niin kadi taas unohtuu veikkaan ja justiina nut ärsyttää muita asukkaita ,esim asoa että riitaakin varmaan tulee että siinä mielessä ei kannattaisi äänestää pois mutta taitaa lähtee silti.
Justiina lähtee. Marko on sellainen kun on. Lämmin, inhimillinen, suorapuheinen. Ja varmasti tarvi aikaa. Mansesta kun on. Niin ja Esa A. on mansesta.
Vaikka Marko on ylipainoinen, kuitenkin hänessä on jotain. ja Marko on ihminen.
Justiina on niin oksettava
Justiinassa ei ole mitään aitoa tai mielenkiintoista. Imee posket lomolla tupakkia arvostelee muita ja kehuu itseään. Minna komppaa vieressä.
Justiina lentää ulos.
Kauniita unia :)
Justiinalle lot -----------------------------------------
taitaa tytsy luulla itsestään liikoja
pelkästään tolla perusteella sen pitäs lentää talosta ulos
on se muutenkin niin ärsyttävä ja ylimielinen
...
Marko on kuitenkin mukavaa, ja hauska.
Justiina leuhki talossa, että " En mä mitenkään itsekäs halua olla, mutta kyllä mä aika… On yllätys, jos mä lähden, Justiina mietti." Minusta taas on yllätys, jos Justiina ei lähde. Marko on paljon hyväsydämisempi,viihdyttävämpi ja herttaisempi hahmo ja toivonkin, että Markoa ei häädetä. Mikäli Iltasanomien galluppiin on luottaminen, Justiina lähtee 77 prosentin varmuudella. Elllei nyt sitten justiinalla satu olemaan erittäin rikkaita faneja, jotka laittavat miljoona plussaa. : )
http://bbplaza.net/bbfi5.php?as=15
talosta,yllätys yllätys.
49 tuntia enään justiinaa...jeeeeeeeeeeeeeeee
Justiina virnuilee niinku joku vitun ilkimys hullu skitso.
Taas se nähtiin, Jussi omi patjan! vain itseään ajatteleva kakara.... Luulis kyllä n.10v vanhemmaksi kun on. Rankka elämä ja isin rahat näkyy kyllä
samaa miletä