Toivottavasti Justiina tippuu huomenna,,ei ole kumpikaan paraasta päästä,mielestäni,mutta kun yksi vain tippuu ,niin olkoon se Justiina.
Oleteko samaa mieltä?????
Justiina tippuu
vastenmielinen
3
259
Vastaukset
- nn
Etkö halua viihdettä taloon, me halutaan
- kai!
Tällaista viihdettä halutaan lisää:
Muut: Ei hitto ne panee tuolla!
Marko: Ei jumalauta, mun täytyy kyl nyt hakee rillit päähän!
Justiina taas ei ole vielä kertaakaan saanut minua nauraamaan, vaikka tuli taloon jo tasan kuukausi sitten.
Jos keran rikas isä niin mitä vittuu sen tarvii tuolla roikkuu? Ei kun pois vaan ja annetaan vaikka tylsälle Markolle mahdollisuus tehdä elämästänsä vähän mielekkäämmän.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1913155
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.662882- 2032260
- 741906
- 1021803
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91741- 1081595
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2191186- 811140
- 951099