Kätlin lihonut ?

Oletteko huomanneet että neidin posket ovat pyöristyneet, onkohan talossa liian hyvät apposet ;))
5753
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

haittaa vaikka oliskin, kätsy on niin timmissä kunnossa :=)

Äänestä

Kun oon vankilassa, eikä oo riitävästi liikunta. Haaaaaaa-haa
Hauskaaa. Kätlinillä on vara lihoa.:)

Äänestä

Kyllä on huomattu , lihoohan sitä kun aina syö jotain ;P

Äänestä

Ovat tosiaan ikävästi pyöristyneet ja ilman naaman väri on jossain vaaleanpunaisen ja violetin väliltä. Reistaileekohan viinaa rakastavan Kätlinin terveys, korkea verenpaine, munuaiset finaalissa tjms?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kabel 24 kirjoitti:

Oletteko huomanneet että neidin posket ovat pyöristyneet, onkohan talossa liian hyvät apposet ;))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu