Minkälaista aamiaista perheenne syöö syökö kaikki samaa ruokaa vai varataanko kaappiin jokaiselle omaa aamiaista?
Vastaukset 1
- kaikki samaa,
vaan kukin ottaa itse mikä sattuu sinä aamuna miellyttämään. Kaapissa on aina muroja, jukurttia ja leipä-aineita. Puuroa keitetään liedellä harvoin, koska vain 1 sitä yleensä syö ja se on helpompi tehdä suoraan lautaselle mikrossa. Samaten hedelmiä on aina tarjolla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901359
- 46738
- 20659
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit49650- 81639
- 53618
- 47591
- 50573
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132568Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan192553