rakkaus

Eikä niitä ole kahta,
samanlaista.

Sormenjälkenä olet minussa.

Hyvää yötä.


http://www.youtube.com/watch?v=0iaCld1DqHk&feature=related
4160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pienesti upea, laulukin terävä. Hymynhäiveen sait aikaan, hyvää yötä sinulle myös.

Äänestä
  • Varpaanjälki on aivan uusi kosketus minun sydämessä. Riepumattona yössäsi.

    Unisia jälkiä.

    Äänestä

  • Eikä minulla ole antaa vaihdossa nyt parempaa. Kuunnellaan uudestaan.

    Kiitos.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


se toinen nimimerkki kirjoitti:

Eikä niitä ole kahta,
samanlaista.

Sormenjälkenä olet minussa.

Hyvää yötä.


http://www.youtube.com/watch?v=0iaCld1DqHk&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu