Oliko Danalla muka oikeesti synttärit?

Vai valehteliko syntymäpäivänsä castauksessa, että sais enemmän huomiota joiden kälyisten juhlien ansiosta.
5182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllähän ne tarkistaa kaikkien henkilöllisyyden ja rikosrekisterin ennenkuin päästävät ketään taloon.

Äänestä
  • Eivät näköjään ole sitten turhan tarkkoja, kun esim. rattijuoppoustuomio katsotaan läpi sormien.

    Äänestä

  • Jorma_Kovanen kirjoitti:

    Eivät näköjään ole sitten turhan tarkkoja, kun esim. rattijuoppoustuomio katsotaan läpi sormien.

    Mitenkähän rattijuopumus mielestäsi vaikuttaa talossa olemiseen?

    Äänestä

  • 12 + 13 kirjoitti:

    Mitenkähän rattijuopumus mielestäsi vaikuttaa talossa olemiseen?

    Jos niille tulee esimerkiks Pleikkarilla joku rallitehtävä.

    Äänestä

se näytteli vaan et ois synttärit...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jorma_Kovanen kirjoitti:

Vai valehteliko syntymäpäivänsä castauksessa, että sais enemmän huomiota joiden kälyisten juhlien ansiosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu