Koko envoinutvastustaapaellaa-jengi on melkoisen varmasti seuraavassa äänestyksessä, vaikka tuolta voisi lähteä mieluummin Viron enkeli, Kokkolan poskisolisti, miss Hollywood sekä mr Soffapottu. Kiinnostus heihin lopahtanut täysin. Mr Lapin kultakin jo joutaisi. ESA A VOITTOON !!!!!
ÄÄNESTYKSEEN LAITETAAN
4
307
Vastaukset
- sadsdvsdv
Eiköhän katsojille aukene vihdoin mahdollisuus päästä äänestämään minä minä tarina Dana ulos talosta.
- vko 42
Tällä viikolla ESA ja MARKO
Joutais mun mielestä.
Marko ulos!!
- turiset!
Paellavarkaat joutuvat todennäköisesti häätöäänestykseen, koska miksi muutoin paratiisin ja slummin asukkaat olisi vaihdettu kesken nimeämiskilpailujen? Näin ollen Minna saattaa tehdä historiaa joutumalla häädetyksi, vaikka ei ole saanut yhtäkään nimeämispistettä koko kauden aikana!
- Rangaistus paellasta
Olit aivan oikeassa: http://www.bigbrother.fi/uutinen.shtml?974925
Minnalla, Markolla ja Sampolla ei ole tällä viikolla nimeämisoikeutta, he eivät saa osallistua tällä viikolla Päällikkökilpailuun, ja he ovat nimettyinä tämän viikon häätöäänestykseen.
Noiden kolmen ohella siihen häätöäänestykseen varmaankin nimetään ne kaksi eniten ääniä saanutta, joita on kyllä vähän vaikea veikata, sillä viime viikollahan Justiina (9) ja Marko (6) keräsivät isoimmat pistepotit. En kylläkään usko, että Kätlinillä, Esa A:lla, Asolla tai Toni Tapetilla olisi mitään suurta hätää 5 henkilön äänestyksessä. mutta Samilla tai Danalla voisi olla jo hiukan tiukempi paikka selvitä tuon kolmikon seurassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki1253970Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan
eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma553424- 2122755
Pidennetään viikko 8 päiväiseksi
Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest382692Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!
Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem282532Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet haluaisit nähdä juontohommissa?
Katja Ståhl on ollut kuluvalla viikolla sairaalahoidossa. Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet halu482044- 1171580
Tiesitkö? Tuure ja Saana Boelius ovat sisaruksia!
Tiesitkö? Tuure Boelius ja Saana Boelius ovat tänä syksynä kumpainenkin reality-ohjelmissa tv:ssä: Tuure Petollisissa ja361578Vähäkankailla ollut ongelmia vuokra-asunnossa
Aina ne ikävätkin asiat tulevat mediaan. Jasmin ja Marko saaneet edellisestä asunnostaan häädöt ja Jasmin todettu varatt1641536Jos elämäsi ihminen
on osoittanut kiinnostuksensa, niin kannattaa vastata edes jotain vaikka mikä olisi. Toista mahdollisuutta ei välttämätt741261