Child Prostitution - Kenya
http://www.youtube.com/watch?v=cdkhIW3QuVg
Kenian synkkä salaisuus
4
1014
Vastaukset
- Yleinen ongelma
ole jokaisessa noin köyhässä maassa, jossa käy paljon turisteja.
- fffffffffffefeef
Ymmärinkö oikein? Lpset itse myyvät itseään... Todella sairasta!
- Rexer
fffffffffffefeef kirjoitti:
Ymmärinkö oikein? Lpset itse myyvät itseään... Todella sairasta!
Sairasta tosiaan. Sairaampaa kuitenkin olisi tilanne missä lapsia kaupattaisiin? Vai onko siinä mitään eroa kuitenkaan. Toi on vaan kaikkien köyhien maiden ongelma. Somaliassa rannikkokaupunkien pikkupoikien toiveammatti on olla merirosvo. Totta! Lapset koittaa pärjätä ja olla vanhemmilleen mieliksi ja tuoda kotiin rahaa.
- hennaliisa
Rexer kirjoitti:
Sairasta tosiaan. Sairaampaa kuitenkin olisi tilanne missä lapsia kaupattaisiin? Vai onko siinä mitään eroa kuitenkaan. Toi on vaan kaikkien köyhien maiden ongelma. Somaliassa rannikkokaupunkien pikkupoikien toiveammatti on olla merirosvo. Totta! Lapset koittaa pärjätä ja olla vanhemmilleen mieliksi ja tuoda kotiin rahaa.
siis lapsiprostitoituja, mutta hotelleissa oli kyllä ns luxus-tyttöjä vanhemmilla herrasmiehillä.
Ikävä kyllä rannalla nuoret miehet kauppasi itseään meille vanhoille mummeleille ja olivat muutenkin häiriöksi asti kaupusteluineen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2022784Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1622490Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait255899Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies104881Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20879Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka306869Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22748Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93739