Kätzyn pylly niin ihana..

miten voikin olla noin täydelliset muodot pakaroissa ja säärissä..namu tyttö.Voittaja ainesta.
3179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sillä peffalla ei yksistään kukaan ole vielä pottia kotiin vienyt.

Äänestä

Jaa-a, suht miesmäinen vartalo, pitkä selkä ja lyhyet jalat: Ei rintoja, roikkuvat pulloposket, mut mikäs siin, jos tykkää. Joku tykkää äidistä, toinen tyttärestä...

Äänestä
  • Katsos kun ei ihminen ole sen parempi kun sen seurakaan. Käpän fanit on just yhtä fiksuja kun kääppänä itekki. Mutta ku on kato perse. Perse olla pitää.

    Ja muuten, ei tarvi ees äänestää sitä kotiin, ku se on valehdellut bb:lle olevansa sinkku vaikkei ole. Lentää ku leppäkeihäs.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


M189/85/20 kirjoitti:

miten voikin olla noin täydelliset muodot pakaroissa ja säärissä..namu tyttö.Voittaja ainesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu