mentorin gallupin innoittamana aloin asentaa koneelle Spywareblasteria. Teinkö turhaa työtä latauksen ajan 30 minuuttia, kun lopuksi tuli näyttöön virheilmoitus I/O 32? Mitä tapahtui?
Spywareblaster jäi saamatta
Kaarina
3484
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei sen lataaminen noin kauan kestänyt ainakaan minulla. Yritäs ladata uudestaan. On joku menetelmä jolla keskeytykset ja häiriöt ladatessa voi estää. Näillä palstoilla siitä on kerrottu, mutta en muista. Ehkä joku joka tietää, vastaa jossakin vaiheessa.
Itse ainakin käytän sellaista apuohjelmaa kuin: Star Downloader, joka vahtii latausta ja jos esim yhteys kesken latauksen katkeaa niin se osaa jatkaa entisestä kohdasta, ja näyttää latauksen ajan ja etenemisen hyvin. Suosittelen.
Sitä paitsi, näiden suosittujen putsaus- ja esto-ohjelmien latauksessa on usein ruuhkaa ja siksi saattaa joutua kokeilemaan latausta useista eri paikoista.
Ei kait siihen nyt mitään apu-ohjelmii tartte kun netistä imuttaa.
On niitä joitan satoja tullut imitettuu ja voi perhana seen.... vieläkin hymyillyttää.