Mikä vittu samia vaivaa, ku pisti esa a:n äänestyksee? Onko sil jotai ongelmia vai onkohan se vähä kateellinen, kun ei ole niin hyvä ihminen kuin esa? Ihme kusipää.
Onneks esa on niin suosittu et ei tarvii olla huolissaan siitä et se lähtis.
Onneks esa on niin suosittu et ei tarvii olla huolissaan siitä et se lähtis.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Sami lähtee heti kun joutuu äänestykseen.
Kyllä Suomen kansa tietää.
No sanopas kuka sitten olisi ollut hyvä vaihtoehto?
Kätlin olisi ollut parempi vaihtoehto, ei olis pelkoa että putoais....
on fiksu..esa ihan turha sen takia ei jaksa katella sitä ei se edes pelannu
Ei voi muuta sanoa.
Sami ei pidä Esa A:sta. On tämän ilmaissut useaan otteeseen. Eikö ole sinänsä siis ihan loogista laittaa äänestykseen ihminen, josta ei pidä?
Ensin ihan innoissaan selittää mm. päiväkirjahuoneessa kuinka haluaisi Justiinan kanssa harrastaa seksiä ja sviittiin jne. ja on ihan messissä mut sit myöhemmin selittää kuinka ajatteli Kätliniä siinä ja oli täysin Justiinan uhri :D:D Kaksnaamanen paska. Pois talosta thx
Sami on mustasukkainen Esa A-lle. Dana, ja Kätlin sanoivat sviitissa, että Esa A on niin ihana. Samin ego ei kestänyt sitä. On selvästi mustis Käpästä. Kun Esa A, ja Käpä on tullut läheiseksi, ja viettänyt paljon aikaa yhdessä.
http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/televisio.shtml/946462?big_brother
Sami pelaa. On huomannut, että Esa A:sta on tullut hänelle paha kilpailija. Haluaa testata miehen suosion, joka näyttääkin olevan aika huima. Samihan yrittää pudottaa ne, jotka on potentiaalisia loppukisailijoita. Itsensä on tietenkin siihen porukkaan jo pistänyt.
Ensi alkuun pidin Samista. Vaikutti reilulta ja jopa aika aikuiselta tuohon muuhun porukkaan verrattuna. Pikku hiljaa kuva on muuttunut - Samikin on muuttunut. Olosuhteet, suljettu tila ja sama porukka koko ajan, vaikuttavat miehen käyttäytymiseen. Pinna palaa kohta.
Ei hyvä.
ULOS.
Juoppoja. varkaita.
Jos Minna olisi sparatiisissa olisi varmasti pannut kaikkien kanssa.
Minna ulos.!!!