HP 935

Sain kyseisen kameran lahjaksi. Ainut huono puoli jutussa on että koneeni on vanha, ei löydy USB porttia. Miten siis siirrän kuvat koneelle?
1555
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

oikein muuten onnistu, kun ostamalla USB-PCI kortti. Tosin itellä sellainen kokemus että oma 166Mhz Pentium ja joky soyoemolevy ei vaan toiminut tuolla kortilla. Mutta vielä vanhempi compag 100Mhz ymmärsi kortin. Käyttöjärjestelmä pitää myös olla vähintään windows98 että ymmärtää usb:N.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Avuton kirjoitti:

Sain kyseisen kameran lahjaksi. Ainut huono puoli jutussa on että koneeni on vanha, ei löydy USB porttia. Miten siis siirrän kuvat koneelle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu