Taas se tapahtui... mikä helvetin vamma mulla on päässä. Muna oli pystyssä siihen asti kun tyttö alkoi kaivamaan kortsua kaapista, sitten tapahtui lerpahdus. Mitä helvettiä? Onko muilla ollut tälläisiä kokemuksia? Ikää 26 v ja perusterve...
Ei helvetti!!!
Apinamuna
51555
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Toi on todellakin pään sisällä.
Sulla on kortsukammo! Et pidä ajatuksesta sonnustautumisesta sukelluspukuun ja kroppasi reagoi lerpahtamalla.
Psyykkaa itseäsi. Siinä se ratkaisu.
Henkistähän se on.. Itelläkin on ollut samoja ongelmia. Muutama onnistunut suoritus pitää kaivella, niin sit se taas lähtee... Kokeilkaa muuta ehkäisyä, jos kerran ootte vakisuhteessa, mulla se ainakin auttoi
Joo kato älä ressaa. Toi on ihan normaalia. Etenkin silloin, jos sulla ei oo vielä kauheesti takana ekoja kertoja eri naisten kanssa.
Jos noin käy niin turha siinä on alkaa sadattelee. Ottaa vaan rennosti ja pyytää mimmiä ottaan suihin tai nuoleen palleja samalla kun hierot ittees. Puristelet vähän naisen peppua/tissejä, tai mikä ikinä sua kiihottaakaan, ja jollei vieläkään kalu osoittele heräämisen merkkejä niin sanot vaan että "jahas, näin tällä kertaa. Sori, vähän jännitti :P" Kyl se nainen ymmärtää, jos on yhtään fiksu. Ja jollei ymmärrä niin sillä ei oo sitten mitään väliä.
Sama ongelma voi tulla, kun saa kumin päälle ja alkaa työntämään kalua naiseen. Se kun ei aina mee ihan kuin rasvattu sisään, ja siinä kun stimulaatio (koskettelu/hieronta) katoo hetkeks niin kalu saattaa lerpahtaa. Purista silloin, tai siis jo ennen tätä, kalun tyvestä, jolloin verta ei pääse poistumaan ja kalun pää kovettuu. Sit vaan kun saat kärjen sisään niin hitailla liikkeillä aloitat työnnöt, jottei lerssi putoa pois. Yleensä kunhan saa pidettyä semilöysän kalun sisällä ja vähän liikuteltua sitä niin kyl se siitä sit pian alkaa huomata, että hei nyt puhutaan asiaa, ja sit jo ollaankin kovana kuin kivi ja annetaan palaa :)
Yritä olla stressaamatta ja sano naiselle vaikka suoraan että on suorituspaineita. Muutakaan en keksi ja valheilla et pötki pitkälle.
Kyllä sitä tyttöäkin taatusti vähän jännittää, joten don't worry! :) Ihan ymmärrettävää. Sanot vaan, ettei johdu siitä tytöstä ainakaan, ettei tunne syyn olevan hänessä.