Huoneistohotelli Udalla Park Teneriffa

Udalla Parkissa lomailleet, kertokaa kokemuksianne. Kiitos.
2238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Täällä myös utelias kyselee :Useampi talvinen Inglesin matka peruuntui ja nyt matkaamme Americaksen Udalla Parkkiin. Siellä kävijöiltä olisin kiinnostunut kuulemaan kokemuksia. Kiitos! Vaikka asennehan tietysti ratkaisee ;) big brotheria siteeratakseni..

Äänestä
  • Olimme lomallamme kyseisessä hotellissa.Sijainti on hyvä ja muutenkin hotelli oli siisti ja asiallinen.Voisin toistekin mennä samaan hotskuun jos matka Americakseen suuntautuu.Niin ja uima-allas osasto oli jees.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oopossumi kirjoitti:

Udalla Parkissa lomailleet, kertokaa kokemuksianne. Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu