taas illan koosteen ja oli ihan pihalla hiermiestehtävästä. Aso, toni ja Sami olivat hauskoja ja improvisoivat hyvin. Sampolta taas ei tuttuun tapaan tullut asiaankuuluvaa suustaan. Ronkki vielä ruolkia haarukalla seisten. Istui myös kaljatölkki kädessä pk-huoneessa, kun muut leikkivät herrasmiestehtävää.
Sampo ulos seuraavaksi.
Ihan ehdoton inhokki jo aiempienkin juttujen vuoksi. Ja, koska paratiisin puolella on mahdollisuus käydä pesulla, voisi käydä pesemässä kätensä siinä välillä, kun hieroo nenäänsä ja sit menee jääkaapille. Huh huh tota poikaa. Joku sanoi, että hän on vielä lapsi. Todellakin, kotiin kasvamaan.
Sampo pilas
8+20
0
501
Luetuimmat keskustelut
- 901348
- 45717
- 20659
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48630- 53608
- 47591
- 77588
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132568Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan190541- 46535