taas illan koosteen ja oli ihan pihalla hiermiestehtävästä. Aso, toni ja Sami olivat hauskoja ja improvisoivat hyvin. Sampolta taas ei tuttuun tapaan tullut asiaankuuluvaa suustaan. Ronkki vielä ruolkia haarukalla seisten. Istui myös kaljatölkki kädessä pk-huoneessa, kun muut leikkivät herrasmiestehtävää.
Sampo ulos seuraavaksi.
Ihan ehdoton inhokki jo aiempienkin juttujen vuoksi. Ja, koska paratiisin puolella on mahdollisuus käydä pesulla, voisi käydä pesemässä kätensä siinä välillä, kun hieroo nenäänsä ja sit menee jääkaapille. Huh huh tota poikaa. Joku sanoi, että hän on vielä lapsi. Todellakin, kotiin kasvamaan.
Sampo pilas
8+20
0
501
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7091683Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss270878- 67847
Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö103635- 32581
- 88557
- 32530
Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E61519- 42512
- 37510