Kätlinillä tulee olemaan

selänkanssa vanhemiten ongelmia. Hänellä on pitkä selkä ja lyheyt jalat. Ei siis mikään varsinainen tansiijan kroppa. Kannattaisi vahvistaa pitkän selkänsä lihaksia.
Kätlin on ihan hertaisen oloinen tyttö, mutta ei mikään kaunotar....kaula tyypillisesti venälaisittäin lyhyt jne..

Tanskalaisilla on pitkät sääret ja pitkä kaula, heissä on särmää.
1110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Aha! Minusta Kätlinin selkä ei ole mitenkään erityisen pitkä! Jalat nyt voisivat kauneusihanteen mukaan olla ehkä pidemmät mutta nekin ovat ihan OK ja korkkarit jalassaan on oikein vetävän näköinen. Kätlin ON kaunotar. Ehkäpä kaunein talossa vieraillut nainen. Kätsyn kaula on kroppansa kokoon nähden ihan normaalin pituinen. On olemassa pidempikaulaisia ja lyhyempikaulaisia mutta kunpikaan näistä malleista ei minusta ole mitenkään ihailtava ominaisuus ihmisessä.

Noh - maku-asioita! Mutta jos puhutaan talossa olleista naisista niin Kätsy on todella parhain kokonaisuus. Paljon kehuttu Kadi jää kauaksi taakse, eikä edes Martina nirppanokkineen ole mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


22 kirjoitti:

selänkanssa vanhemiten ongelmia. Hänellä on pitkä selkä ja lyheyt jalat. Ei siis mikään varsinainen tansiijan kroppa. Kannattaisi vahvistaa pitkän selkänsä lihaksia.
Kätlin on ihan hertaisen oloinen tyttö, mutta ei mikään kaunotar....kaula tyypillisesti venälaisittäin lyhyt jne..

Tanskalaisilla on pitkät sääret ja pitkä kaula, heissä on särmää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu