Kyl on.

Väsyny jätkä toi sami, Miten noilla jutuilla on voinu koskaan saada naista. mä rakastan sua oikeesti. Viddu mikä hannari:)
295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sami alkaa hajota! Selvästi näkyy ett liikaa alkoa käytetty, on jo selviä juoppohulluuskohtauksia saanut! Samoin Aso ja Tonikin oirehtii hieman. Seurataan tilannetta....kutkuttavaa

Äänestä
  • Siis sehän se parhautta onkin, siksi katsomme tätä ohjelmaa, miksi aina aloitatte samasta aiheesta uuden ketkun, käyttäkäämme vanhoja ketkuja hyödyksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tondo00 kirjoitti:

Väsyny jätkä toi sami, Miten noilla jutuilla on voinu koskaan saada naista. mä rakastan sua oikeesti. Viddu mikä hannari:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu