Pitäisi perustaa oma foorumi noille sairaalloisesti Käpää kannattaville. Aivan hysteerisesti jotkut täällä ihannoi yhtä asukasta, vaikka se ei pahemmin ole näkyvä edes talossa. Eikö noilla nuorilla ole muuta tekemistä kuin istua koko vapaa-aika täällä käpää ihannoimassa. Luin kerran pari palstaa täällä ja surkealta kuulostaa noiden fanien tilitys.
Kätlin huuma on jo sairaus.
mitenkä ne kestää
20179
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
VITUN HOMO MEE MUUALLE INISEMÄÄN KATLIN ON PARAS
Sulle se oma foorumi pitäisi perustaa. Aloittelet Kätlin-ketjuja yhden tunnissa. Eikö hoitajat rajoita yhtään netin käyttöä?
se on sun ongelma. jokainen tiedä itse mitä tekee. kun joku on hysteerinen, niin sä oot.
taitaa olla muiden kuin fanien provoja.
Mitenkä on, auttaiskohan Diperin® siihen ;D
muutama jopa ainoa ihminen on päättänyt provosoida leikkimällä.Ehkäpä häntä ärsyttää joku asia Kätlinissä,siihen riittäisi vaikkapa ettei ole itse päässyt taloon ja nyt purkaa täällä ärtymystään.Äänestyksistä päätellen kovin monta ei ole mukana leikissä.
Käpän fanit on ihan hupsuja. Olis hauskaa olla joskus näkemässä mista pip-lai**** ne lähettele mielipiteitä. Katsokaa kuinka monta aloitusta on niitten pakko pitää aivan ensimmäisenä. Se todistaa jo hulluuteen asti ihannointia. Menkää harrastaa kuten minä. Enkä ole tosiaan ainut joka kirjoittaa käpästä vaan oli vasta eka kerta tänään. Tyhmä voi olla, mutta aivoton tarvitsee jo jotain muuta.
Ne on just sairat Kätlinin mollajat. Tunnissa aina muutama aloitus. Äläkä puhu täällä paska.
Kylläpä Kätlin jaksaa taas istua ruokakipon vieressä, täytyyhän lapsen saada syödäkseen :ʤ
Sellaista se on köyhissä valtioissa. Ai niin se syö suruunsa kun Sami hylkäsi hänet.
aivoton apina.
Onko ongelma, että ihminen syö? Hähhhhh
yrittää vaikka miten.Tämänkin aloittaja ja vastaa omiin kirjoituksiinsa ja yrittää epätoivonisesti keksiä lisää.Kaikki ei aivan ole yhden nähtävästi feminin ulostuksia tällä palstalla.Aikasi kun jatkat paljastan sinut senkin uhalla että lennän täältä.Huomio seuraava en fanita ketään ,en edes sinua.
eikö seinäjoella oo ruokaa ollu?
Älä ystävä kallis hermostu , aina ei voi voittaa, edes Kätlin ;))))))
ne on sairaita jotka ei ihannoi käpsyy! ;)
Pienet teo ,sanat ,olemus ym. ne ei ole useasti niin näkyviä, mutta ne myös jäävät ihmiste mieliin
positiivisena asiana ihmisestä.
Monesti joku suurieleisesti käyttäytyvä ei niin suurta ihastusta herätä.
on ihan tavallinen rivijäsen nyt BB:ssä.
Alussa, kun ei ollut vielä pulskistunut, jotkut olivat tosi fanaattisia hänen kropastaan. Silloin Kätlin vielä kehui itseään hottikseksi ja sen tyyppinen itsekehu sai monet inhoamaan Kätliniä.
Nyt Kätlin on rauhoittunut, eikä ainakaan mussa herätä sen enempää hyvää kuin huonoakaan fiilistä. Se on vain yksi kilpailija talossa, ei sen enempää, eikä vähempää.
Kätlin on kokonnaisuudessa kaunis.Ja se on just tärkeä. Samalla tavalla siellä kaikki on lihonnut.Ketkä on ollut alusta asti. Kyuka vähemmän kuka enemmään. Ei se kuitenkin muuta ihmisen persoona.
Kyllä täällä kätlin vihaajoita on yhtä paljon