Malaysia, Penang!

Heippa!

Kukaan lähdössä joulukuusta toukokuuhun University Sains Malaysiaan vaihtoon? :)
3549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Moikka!
Itse olen lähdössä heinäkuusta marraskuuhun juuri tuonne University Sain Malaysiaan vaihtoon. Ketään muita lähtijöitä sillon? :)

Äänestä

Onko lähtijöitä 2012 kevääksi?

Äänestä

Kyllä, keväällä 2012 olisi tarkoitus olla vaihdossa juuri Penangin saarella!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jihuuuuuuuuuuuu kirjoitti:

Heippa!

Kukaan lähdössä joulukuusta toukokuuhun University Sains Malaysiaan vaihtoon? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu