Naurettavaa toi TeleFinlandin toiminto. Prepaidiin ei pysty lataamaan netistä saldoa vaan tulee viesti "Virhe: Palvelu on tilapaisesti pois kaytosta. Yrita hetken kuluttua uudelleen.".
Tämä on jo toista päivää kun ei voi ladata. Paska palvelu kun ei osata korjata virhettä kahden päivän aikana. Jos huomenna on vielä paskana nii lentää roskii koko paska.
Puheajan lataus
6
2865
Vastaukset
- hugggg
Pitää kyllä hyvää huolta asiakkaistaan varmaan yli viikko jo kun tuo toiminto ollut "pois käytöstä"
- vattu1111
Saatana soikoon sama juttu DNA lla - tässä on yli 1 kk oltu ilman röökiä - ja kiitos noiden teleoperaattoreiden kömmäilyjen tekee mieli röökiä - pitkästä aikaa !!!
- Läkkiseppä Rusko
Otin tässä vanhan prepaid-kortin käyttöön ja mikäs kumma kohtaakaan, ei lataudu!
Onkos Tele Finland jo pudonnut kisasta? Muut mastonkaatajat vielä myyvät liittymiä, mutta kuinkahan kauan. Hah-haa!
Jaa, roskaposti robotti en todellakaan ole. Luulisi nimittelijän pyytävän anteeksi, koska Soneralle maksan kuukausittain 200 euron laskuja henkilökohtaisesta kotipuhelimesta, ja sen toiminnoista mittavammat laskut liiketoiminnan (rakennusala) puheluista- läkkiseppä Rusko.
No, eikö Tele Finlandilla ole kirjoitustaitoista "mutakuonoa" vastaamassa kysymyksiin? Jos minun tietoni ehtimisistä omissa urakoissani viipyy noin tolkuttomasti, niin kyllä huomenna saa unohtaa kintaat kotiin, eikä tarvitse kiivetä ruukkilaisen kanssa kattoa peittämään. Palvelumoraalistako Tele Finlandilla on kyse???
- columbo126
Minäkin vaihdan liittymää.
- erkkil
vitt....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin
Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t475306Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin
Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo753190Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..
Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel203038HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä
Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat1432901Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"
Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L312163Nepotismi jytkyttää porvaristossa
Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi441726Martina Aitolehti podcastissa: Ero
Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/6962281649Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet
Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k911605Kaikki ovat syntisiä!!!
Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N4151369Persut palkkaavat verorahoilla
avustajikseen lapsiaan ja naisystäviään. Juuso on palkannut avustajakseen oman poikansa. Hänen koulutustaustastaan ei2581284