Sugar Kane

koskahan Helsingin kaduilla alkaa näkyä Sugar Kane klooneja?Onko jo? minusta virkistävää nähdä kaunis lesbo, (vaikkei vieläkään osaa tanssia ja on harjoitellut jo yli 10 vuotta) laitettu ja sirosti liikkuva.

Plyymit kehiin mimmit!!!!
2267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Yäk

Äänestä

eivät pistä silmään niin kuin rekkalesbot katukuvassa.Itse näytin sugar kanelta 80-luvulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peppitossu kirjoitti:

koskahan Helsingin kaduilla alkaa näkyä Sugar Kane klooneja?Onko jo? minusta virkistävää nähdä kaunis lesbo, (vaikkei vieläkään osaa tanssia ja on harjoitellut jo yli 10 vuotta) laitettu ja sirosti liikkuva.

Plyymit kehiin mimmit!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu