Toisten

valehteluun ei paljoa vaadita, mutta kansan ruokkimiseen vaaditaan, sillä nämä ölvökit ei pysty edes itseään ruokkimaan, vaan maajussin kädestä syövät joka päivä.
399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

opettele ihmisten tapoja emävalehtelija,.,

Äänestä
  • ittes elättään mutta kun ei maajussin kasvattamaa ruokaa syöt joka päivä kun ite te pysty sitä kasvattaan

    Äänestä

olisi ollut ajankohtainen taas pari päivää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nimittelyyn ja kirjoitti:

valehteluun ei paljoa vaadita, mutta kansan ruokkimiseen vaaditaan, sillä nämä ölvökit ei pysty edes itseään ruokkimaan, vaan maajussin kädestä syövät joka päivä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu