Sami lähtee kuka pitää edes jonkinlaista toimintaa talossa, Sampoko sängyssä makaamalla ??
Jos
5
226
Vastaukset
- #Rölli#
suuri aktiviteetti on istua sängyssä suu auki kun Pölhökustaa.
- wwwwwwwww
sinne silloin Aso ja Toni.
- "Kopkop"
siitä tulisi "musiikki loppuisi" jos posetiivari lähtisi ja apinat jäisi.
- ...................
"Kopkop" kirjoitti:
siitä tulisi "musiikki loppuisi" jos posetiivari lähtisi ja apinat jäisi.
Samin jäävän taloon. Jos lähtisi, itselleni katsojana tulisi pettymys, koska kolmiodraaman ainekset ovat nyt mahtavasti kasassa.
Äänestetään Sami ulos vasta myöhemmin. Samille .
Sampo joutaa kotiin nukkumaan. Ei tuota kilpailua ennenkään ole nukkumalla voitettu. Siellä pitää tapahtua, tai on pelistä pois.
Tällä hetkellä asenne ratkaisee ja Samissa sitä vielä tässä vaiheessa on. Huom., siis vielä. Ei Sami kisaa voita kuitenkaan... - ......
................... kirjoitti:
Samin jäävän taloon. Jos lähtisi, itselleni katsojana tulisi pettymys, koska kolmiodraaman ainekset ovat nyt mahtavasti kasassa.
Äänestetään Sami ulos vasta myöhemmin. Samille .
Sampo joutaa kotiin nukkumaan. Ei tuota kilpailua ennenkään ole nukkumalla voitettu. Siellä pitää tapahtua, tai on pelistä pois.
Tällä hetkellä asenne ratkaisee ja Samissa sitä vielä tässä vaiheessa on. Huom., siis vielä. Ei Sami kisaa voita kuitenkaan...ovat jakaneet talossa, on häädetty. Siksi Samikin on "heikoilla hangilla".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ranskan vasemmistojohtaja: "Kyllä, meneillään on suuri väestönvaihto!"
Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon järkytti myöntämällä avoimesti sen, mitä tiedotusvälineet ovat pitkään pitä752326Valion maitotehtaalla kapina
Ilmastonmuutoksesta, eläinten hyvinvoinnista ja ympäristön saastumisesta huolestuneet eläinkapinalliset estävät panssa512241SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1622045Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää171821Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön871279Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.781164HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363031060Jumalauta! Ukraina hyökkää jo Suomeenkin!
Ukrainan drooneja tullut Suomeen ainakin kolme, ehkä enemmäkin! Syvälle Suomeen! Nyt on klovnipressa hukkapätkä mennyt T325996Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah100953- 76946