Sami lähtee kuka pitää edes jonkinlaista toimintaa talossa, Sampoko sängyssä makaamalla ??
Jos
5
300
Vastaukset
- #Rölli#
suuri aktiviteetti on istua sängyssä suu auki kun Pölhökustaa.
- wwwwwwwww
sinne silloin Aso ja Toni.
- "Kopkop"
siitä tulisi "musiikki loppuisi" jos posetiivari lähtisi ja apinat jäisi.
- ...................
"Kopkop" kirjoitti:
siitä tulisi "musiikki loppuisi" jos posetiivari lähtisi ja apinat jäisi.
Samin jäävän taloon. Jos lähtisi, itselleni katsojana tulisi pettymys, koska kolmiodraaman ainekset ovat nyt mahtavasti kasassa.
Äänestetään Sami ulos vasta myöhemmin. Samille .
Sampo joutaa kotiin nukkumaan. Ei tuota kilpailua ennenkään ole nukkumalla voitettu. Siellä pitää tapahtua, tai on pelistä pois.
Tällä hetkellä asenne ratkaisee ja Samissa sitä vielä tässä vaiheessa on. Huom., siis vielä. Ei Sami kisaa voita kuitenkaan... - ......
................... kirjoitti:
Samin jäävän taloon. Jos lähtisi, itselleni katsojana tulisi pettymys, koska kolmiodraaman ainekset ovat nyt mahtavasti kasassa.
Äänestetään Sami ulos vasta myöhemmin. Samille .
Sampo joutaa kotiin nukkumaan. Ei tuota kilpailua ennenkään ole nukkumalla voitettu. Siellä pitää tapahtua, tai on pelistä pois.
Tällä hetkellä asenne ratkaisee ja Samissa sitä vielä tässä vaiheessa on. Huom., siis vielä. Ei Sami kisaa voita kuitenkaan...ovat jakaneet talossa, on häädetty. Siksi Samikin on "heikoilla hangilla".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt253930Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.442009Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö421283- 771145
Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi371096Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.251086Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä481004Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os173851Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!
Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin137845- 56823