ongelma

skitso

sisko kulta. se pilaa meidä kotielämän!! se on aikuin 25vuotias.(iso kokonen harteikas, kova ääninen hullu)
otti hatkat töistä ja tuli kotio koiransa kans. koirasta lähtee saakelisti karvoja niitä on joka paikas.!
äiten poskiontelo on leikattu ja se on muutenki allerginen elukoille ja toi rakki on vaan sisällä pöllyämäs.
sisko karjuu ja haukkuu kaikkia.
olin teheny kääretorttua ja laittanu sekaan kookoshiutaleita, siitäki se rupes huutaan, äite sano et ne oli menny sinne vahingos. sitte se rupes äitelle huutaan kaikkee paskaa, ja haukku sitä.
sitte ku äite oli pakastimesta ottanu jäätelöö, se huusi: ei ihime jos lihoo ku mässäätte kaikkee paskaa.

se hajottaa paikkoja ja äite on ihan hermorauniona ja poraa välillä. mä en jaksa kuunnella sitä. se huutaa kaikesta!!!!!!!!!!!! jumalauta tää tulee hulluks.

2

1358

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hgfj

      siskosi on aikuinen, heittäkää se pihalla jos ei osaa käyttäytyä VANHEMPIESI talossa ihmisiksi!!!

    • HarmitussutimraH

      Hei. Ei satu olemaan mikään maailman ihanin sisko ilmeisestikään! Sillä ikävä luonne? Miten onkaan, niin en tässä nää muuta vaihtoehtoo mäkään, kuin että joku muuttaa jonnekin, ei nimittäin tommosta varmasti jaksa eikä piä kestää kenenkään... Kuulostaa aika hullulta meiningiltä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      42
      2210
    2. Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!

      Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten
      Maailman menoa
      65
      2078
    3. Helsingin yllä valopalloja

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön
      Sinkut
      121
      1940
    4. HÄLYYTYS!!

      Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36
      NATO
      392
      1696
    5. Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?

      Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.
      Kouvola
      104
      1655
    6. Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja

      Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah
      Maailman menoa
      124
      1484
    7. Millainen on naisellinen nainen

      Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n
      Sinkut
      182
      1102
    8. Raamatullinen kaste

      Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu
      Kaste
      53
      967
    9. Mitkä asiat kaivatun ajattelussa

      Ihmetyttävät? Mikä on tullut yllätyksenä?
      Ikävä
      75
      935
    10. Mitkä olisivat kolme tärkeintä

      vihjettä kaivatustasi?
      Ikävä
      27
      899
    Aihe