Heissan! Löytyiskö täältä reissukaveria pitkänmatkanhiihtoon Vasaloppetiin 90km! :) Finlandiahiihto-ohjelmassa edellisvkonloppuna, mutta Wasaloppetiin olis kiva lähtee porukalla.. ja olis niin kiva, kun löytyis hiihtohenkisii naispuolisia kavereita.. Yksin ei niin kivaa lähtee. Tai sitte sellai komee miespuolinen hieroja vois olla kiva reissuun mukaan...=)
Vasaloppet 2010
4
906
Vastaukset
- hiihtäjä
Hei! Hiihdätkö perinteisellä vai luistelutyylillä? Täällä ois sporttinen mies vauhdinpitäjäksi. Lihashuoltokin voi onnistua :)
- hiihtäjäap
kun luntakin satoi muutama sentti tänne etelään.. että kohta pääsee taas sivakoimaan!=) Pertsalla aattelin suksia.. Pitää nyt miettii vielä sitä vasaloppetii, vaan 90km..vaiks onhan se finlandia ihan hyvä alkulämmittely viikkoo ennen... =).
Hiitokelejä! =)
- karpaasi.
voin tulla lykkimään per.per.perinteistä,myos muunlainen laji onnistuu.
- alnus
Alustavasti on puhuttu öppet spåristä eli vko ennen varsinaista kansanjuhlaa. Vasapäivänä ohjelmassa tod näk Pirkka loppet.
hiihtokelejä ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 854608
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺874444Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433789Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli173722Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle403007Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102864En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä212731IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm392203Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581778Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli1221356