Minusta juuri Markon poistuminen talosta oli todella surullista. Onko porukka samaa mieltä? Miksi sen piti olla juuri Marko...
Voi paska;-(
11
445
Vastaukset
- - -
.... jouti ulos. Ei viihdyttävä, toisti vain jotain vanhoja fraaseja, sönkkö.
Seuraavana ulos Antti ja Esa A.- ulos ulos
Toni,joka ärsyttää.
- _ _
Oli neito hienohelma,puhku ja ähky,ei jaksanut mitään fyysistä työtä.Myöskin alapääjutut yli
nelikymppiseltä oli kuvottavaa. - alapäää
_ _ kirjoitti:
Oli neito hienohelma,puhku ja ähky,ei jaksanut mitään fyysistä työtä.Myöskin alapääjutut yli
nelikymppiseltä oli kuvottavaa.Alapääjutut alle kakskymppisiltä on kuvottavaa
- vattu!!!
NIIN paljon!! Sami olis joutanut nyt ulos, kun kerrankin joutu häätöön. On olevinaan kuin mikäkin kukko! Koittaa epätoivosesti saada Sampon ulos talosta, voitonkiilto vaan silmissä. Sami olis joutanut nyt, Toni viikon päästä.
- Bisboys
Tosiaan oikea järjestys lähtöön nyt Marko, sitten Antti ja Esa. Antti lähtee helposti, mutta Esalle ei niin helposti tule häätöpisteitä ellei sitten toisten huijaaminen niitä tuo. Tytöt taasen ovat aika tasaisesti mukana eikä heissä ole mitään erityistä ällöä tai epäsuosikkia talon sisällä.
- VekkuX
Marko oli helmi Paratiisin "miesten", noiden idioottien känniääliöiden ja yhden tyhjänpäiväisen tossukan joukossa. Mutta äänestäjinä ei ole varmaankaan pelkkiä täyspäisiä tai täysikäisiä, joten tulokset ovat sen mukaisia - varmaan joku Schlampo saa heiltä plussia pelkästään siitä että on - ei ole hauska, ei ole erikoinen olla vaan möllöttää...
- Juuliaaaa
Olen samaa mieltä. Marko oli kiva erilainen ja piristävä mies talossa. Näyttää olevan niin, että BB-taloon ei haluta muita kuin viinan perässä juoksevia ja ainoastaan seksistä juttelevia ääliöitä. Danan, Kätlinin ja Esa A:n slummitouhua oli kiva katella, toivottavasti pysyvät pitkään talossa!
- ....................
, oli hänelle varmasti kuitenkin mukava se, että selvisi muutamasta häätöäänestyksestä ja ero seuraavaan tippujaehdokkaaseen oli pienen pieni. Marko tuskin voittamaan oli lähtenytkään, oli 5vkoa kuitenkin aika kova sana tuolla.
Tsemppiä Markolle jatkossakin. - harmittaa
.................... kirjoitti:
, oli hänelle varmasti kuitenkin mukava se, että selvisi muutamasta häätöäänestyksestä ja ero seuraavaan tippujaehdokkaaseen oli pienen pieni. Marko tuskin voittamaan oli lähtenytkään, oli 5vkoa kuitenkin aika kova sana tuolla.
Tsemppiä Markolle jatkossakin.ja humoristinen tyyppi. Juttuja oli kiva kuunnella ja loppua kohden jutut senkun paranivat, aina sellainen humoristinen ote puheissa ja tarpeen tullen myös sanoi suoraan miten asiat ovat.
Esa A ja Marko talon parhaimmat asukit tällä kaudella, muuten tissi-, kännijuttuja jotka sopivat teineille parhaiten. - 97997
harmittaa kirjoitti:
ja humoristinen tyyppi. Juttuja oli kiva kuunnella ja loppua kohden jutut senkun paranivat, aina sellainen humoristinen ote puheissa ja tarpeen tullen myös sanoi suoraan miten asiat ovat.
Esa A ja Marko talon parhaimmat asukit tällä kaudella, muuten tissi-, kännijuttuja jotka sopivat teineille parhaiten.Mutta parempi, kun lähti, koska oli niin huonokuntoinen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos3815430Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit151432- 105941
- 78841
- 50822
- 41813
Haikeaa miten kaikki meni
Ei ole rohkeutta enää nähdä. Koska pelkään, että haavat aukeaa. Ikävä on silti, vaikka en vastannut...tiedät mihin.56807Asentajako putosi radiomastosta
https://www.is.fi/tampereen-seutu/art-2000011707236.html Ihminen on kuollut pudottuaan radiomastosta Tampereen Teiskoss43799- 56784
Kuinka monesti olet itkenyt?
Kuinka monesti olet itkenyt kuluneen viikon aikana toisen ihmisen takia? Itse itken joka kerta, kun joku sanoo jotain i132773