tyhmä kysymys

mitä hemmetin tököttiä joka asukas laittaa nenäänsä vähän väliä jostain huulirasva tuubista??
4700
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En ole kyseistä toimintaa nähnyt, mutta nenäpäivän keräys on tulossa... oisko se siihen liittyvää???

Muistakaa ostaa se punainen nenä ja käyttäkää sitä!!!! Ei se päivä tapa :-)

Äänestä

...on tyhmää jättää kysymättä!!
En tiiä mitä noi tökötit on?? Oon ihmetelly itsekki...hyvää varmnaan tekee kun kaikki noita puikkoja nuuhkii :D

Äänestä
  • Soon amfetamiini-puikko.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


viivi35 kirjoitti:

mitä hemmetin tököttiä joka asukas laittaa nenäänsä vähän väliä jostain huulirasva tuubista??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu