löi äsken luurin korvaani.
Enpä enää ihmettele että virheitäkin niin paljon tekevät, jos ammattitaito on tuo.
Enpä enää ihmettele että virheitäkin niin paljon tekevät, jos ammattitaito on tuo.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
No jospa asia tuli jo selväksi hänen mielestään.
Minulle on kyllä JHL:stä lyöty luuri korvaan kun kyselin asiallisesti ansiosidonnaisrahojani.
kun sanoi että hänen -----
Tai no, mitäpä sitä tässä kertomaan, hänen yksityisasiastaan oli puhe.
Kuitenkin, löi paljastuksensa jälkeen luurin korvaani.
Palveluammattiko?
Olet siis sitä mieltä, että kenen tahansa pitää kuunnella tyynesti asiattomuuksia puhelimessa. Miten itse toimisit vastaavassa tilanteessa? Yleensä asioita on paljon helpompi hoitaa kun hillittee ittensä. Tähän tulokseen olen tullut kokemuksen kautta.
viestini.
oli tänään asiakaspalvelussa erittäin mukava, rauhallinen mies, joka antoi monia hyviä neuvoja eläkekysymyksiini.
Usein kännykkäyhdeyden poikkimeno vaikuttaa luurinlyömiseltä
ja joskus luuri lyödään myös silloin jos asiakas alkaa haistatella elimiä asioista, jotka on päätetty eduskunnassa eikä byrokraatin päässä
kummastakaan näistä.
Korostan, etten haistatellut enkä muutenkaan haukkunut.
Tämä asiakaspalvelija olisi ollut (edelleen?) sairasloman tarpeessa, sen verran huomasin, kun omia henkilökohtaisia asioitaan toi tarpeettomasti esille.