ffx-2 ja 5lvl experiment

kysymyxiä:
-montako (ja mitä) assemblyä tarvitsee että experiment levelöityy osioon 5?
-jos korjaan sen 5 kertaa käyttäen jokaista viittä repair manualia eikä experiment ole vielä level-5, menetänkö mahdollisuuteni saada "episode complete"?
2192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

- Yksi korjauskerta riittää, koska Al Bhedit ns. päivittävät kojetta tarvittavan osamäärän kaivettuasi.

- Voipi olla (en ole varma), että mikä tahansa kaivamasi osa käy ja niitä tulisi kaivaa yhteensä 50 eli tee 50 onnistunutta kaivausta ja käy vilkaisemassa tilanne Djosen temppelissä. Jos levelit eivät ole vitosia eikun kaivamaan lisää.

Äänestä
  • Mulle se tyyppi selittää jotain siihen suuntaan, että "We would probably repair the machina if we had something to go by", vaikka oon jo vaikka kuinka kaivellut.. 60 kertaa ainakin. TAPANSEN. >:(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


esko kirjoitti:

kysymyxiä:
-montako (ja mitä) assemblyä tarvitsee että experiment levelöityy osioon 5?
-jos korjaan sen 5 kertaa käyttäen jokaista viittä repair manualia eikä experiment ole vielä level-5, menetänkö mahdollisuuteni saada "episode complete"?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu