Omassa rauhassa..?

Naminam

Koulupäivän viimeiset tunnit, jotka koostuivat liikunnasta, olivat päättyneet jo puolisen tuntia sitten, eikä tyttöjen pukuhuoneessa ollut enää kuin minä, Taru ja Minnea. "Saara, alat sä olla jo valmis?" tytöt huutelivat vuoronperään istuessani vessassa. "Toki. Mutta turhaan te minua odottelette, en pääse tänään kaupungille", huikkasin vastaukseksi toivoen heidän lähtevän pian. "Aijaa, no.. ei sitten", Minnea marisi. "Huomiseen" he toivottivat ja lähtivät sulkien oven tiukasti perässään.

Plarasin vessan oven lukon auki ja hipsin suihkuhuoneeseen. Se oli ainoa huone, joka yhdisti tyttöjen ja poikien pukuhuoneet. Varmistuakseni yksityisyydestäni, vilkaisin vielä poikienkin huoneeseen ja pian sainkin aloittaa toimeni tietoisena siitä, ettei kukaan ollut minua yllättämässä. Avasin keskimmäisen suihkun hanan ja väänsin voimakkuuden miltei kovimmalle. Säädin lämpötilan yli neljänkymmenen asteen. Heitin vaatteeni lavuaarin päälle ja asetuin leveään haara-asentoon, kyynärpäideni varassa, valuvan veden alle. Annoin veden ensin hieroa häpyhuuliani saadakseni mukavan alkulämmön, kunnes olin valmis siirtymään hieman niin, että vesi valui suoraan häpykummulleni. Pienet värähtelyt kulkivat selkääni pitkin ja sain kylmiä väreitä.
Hieroin hiljalleen häpyäni ja rintojani, imin vuorotellen sormiani ja purin hiuksiani. Sinä hetkenä, kun hyvänolon tunne yltyi pakottavaksi, voimani pettivät ja lysähdin selälleni märkään lattiaan. Voihkin ensin hiljaa, kunnes pirullisesti ajatellen tajusin, ettei kukaan kuule, ja rupesin huohottamaan entistä äänekkäämmin. Lukuisten orgasmien sarjojen välissä huusin kuin kiimainen kolli, vavahtelin ja nostin selkääni kaarelle. Mikään ei kuitenkaan riittänyt.

Harmi vain, etten itsetyydytykseni välissä kuullut oven käyvän ja muutaman yläluokkalaisen pojan saapuneen pukuhuoneeseensa. Jatkoin itseni hieromista ja tyydyttämistä siihen asti, kunnes huomasin syrjäsilmälläni vasemmanpuoleisen oven olevan auki ja sieltä kurkistavan kolme huvittuneen näköistä poikaa. Heillä jokaisella oli housut nilkoissa ja sojottava kulli kädessä. Nousin välittömästi polvieni varaan, kuitenkaan hanaa sammuttamatta. Peitin arat osani ja vilkuilin hermostuneena yllättäviä vierailijoita. "Sori, taidettiin tulla kesken hommies", yksi pojista naurahti hiljalleen itseään kosketellen. "Älä turhaan meitä kainostele, jatka vaan. Itse asiassa mekin taidetaan olla vähän suihkun tarpeessa kun tultiin just tuolta punttikselta..."
Nyökkäsin hitaasti.

Hana kävi hiljaa, mutta orgasmit olivat miltei yhtä rajuja kuin ennen. Kaikkea huipensi ne kolme komistusta, joilla oli uskomattomat lihakset ja uskomattoman isot kalleudet. He seisoivat vieressäni antaen suihkun valua selkiänsä pitkin, ja katsoivat vähän väliä minuun. Ajattelin täydessä hurmiossa, että annetaanpa pojille ilon aihetta, ja niinpä väänsin hanan jälleen voimakkaalle ja odotin oikeiden vibojen alkamista. Kuulin silti jo kolmen käden käyvän ja pienten murahtelujen vaimean kuoron. Pyöritin lantiotani veden tahdissa ja vaikeroin. Tämä alkoi olla jo liikaa; tuntui liian hyvältä ja oli liian hyvää ollakseen totta. "Tulkaa joku mun suuhun", ähkin huohotukseni seasta. Pian sainkin paksun varren suuhuni ja imin ahnaasti. Jätkä pumppasi suuhuni voimakkaasti ja miltei samaan aikaan, kun sain rajun orgasmin, mällit lensivät poskeeni. Muiden äännähtelyt huomioon ottaen, emme olleet kahden ainoat tyydytetyt.

Hetken kuluttua lopetin ja painuin kuivaamaan itseni. Puin nopeasti päälleni ja olin jo lähdössä, kun seuralaiseni ilmestyivät pyyhkeet ympärillään luokseni. "Älä mene vielä", yksi pyysi. "Sä olet niin kaunis, sä olet niin seksikäs.." Älähdin jotain koiran ulkoilutuksesta ja juoksin nopeasti ulos koulurakennuksesta.
Hävetti ihan kamalasti. Miten saatoin pelkän kiihkon vallassa tehdä jotain niin häikäilemätöntä?

Pari seuraavaa kuukautta kului vaihdellen noloja silmäyksiä kyseisten jätkien kanssa, kunnes eräs heistä uskaltautui juttusilleni ja saimme aikaan jopa sivistyneen keskustelun. Puhe kuitenkin kääntyi vanhojen muisteluun ja sai minut liukenemaan paikalta. Eipä ole sitten enempää tullut juteltua kyseisten henkilöiden kanssa..


(anteeksi jos on virheitä)

2

5350

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mahe

      Mä veikkaan että on tositarina. Aika pervo oot;)

      • Naminam

        mistäs sitä koskaan tietää.. ;);)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      104
      2255
    2. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      41
      1514
    3. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      138
      1094
    4. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      232
      1048
    5. 101
      993
    6. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      82
      866
    7. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      80
      777
    8. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      53
      777
    9. Costa Rica on tympeän makuinen kahvi

      Ostin kahvin hinnan romahduksen kunniaksi Costa Rican "Premium Blendiä". Piti olla sataprosenttista arabialaista. No ain
      Maailman menoa
      45
      768
    10. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      764
    11. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      93
      739
    12. 52
      714
    13. Kiinni jäit

      Ei olisi uskonut sinusta
      Ikävä
      40
      686
    14. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      79
      658
    15. Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?

      Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.
      Ikävä
      28
      546
    16. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      527
    17. Nyt ei enää ole

      Mitään mikä pitäisi mut hiljaa, kaikesta. Tämä on muutamalle henkilölle täällä.
      Ikävä
      36
      495
    18. Hämmentävä hetki: TTK:sta pudonnut Johanna Puhakka lataa pettyneenä: "Sitä ei voi kieltää"

      Johanna Puhakka ja Jurijs Jurza Trosenko tippuivat Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta. Suositussa viihdeohjelmassa nähtiin
      Tanssii tähtien kanssa
      14
      490
    19. Kai sä mies ymmärrät..

      ..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast
      Ikävä
      28
      482
    20. Onkin niin, että olet hulluna minuun

      mutta et uskalla sitä tuoda ilmi. Salaa haaveilet kiihkeästä suhteesta, vaan siihen se jää, ja syyksi esteet ja muut. S
      Ikävä
      25
      446
    Aihe