Omassa rauhassa..?

Naminam

Koulupäivän viimeiset tunnit, jotka koostuivat liikunnasta, olivat päättyneet jo puolisen tuntia sitten, eikä tyttöjen pukuhuoneessa ollut enää kuin minä, Taru ja Minnea. "Saara, alat sä olla jo valmis?" tytöt huutelivat vuoronperään istuessani vessassa. "Toki. Mutta turhaan te minua odottelette, en pääse tänään kaupungille", huikkasin vastaukseksi toivoen heidän lähtevän pian. "Aijaa, no.. ei sitten", Minnea marisi. "Huomiseen" he toivottivat ja lähtivät sulkien oven tiukasti perässään.

Plarasin vessan oven lukon auki ja hipsin suihkuhuoneeseen. Se oli ainoa huone, joka yhdisti tyttöjen ja poikien pukuhuoneet. Varmistuakseni yksityisyydestäni, vilkaisin vielä poikienkin huoneeseen ja pian sainkin aloittaa toimeni tietoisena siitä, ettei kukaan ollut minua yllättämässä. Avasin keskimmäisen suihkun hanan ja väänsin voimakkuuden miltei kovimmalle. Säädin lämpötilan yli neljänkymmenen asteen. Heitin vaatteeni lavuaarin päälle ja asetuin leveään haara-asentoon, kyynärpäideni varassa, valuvan veden alle. Annoin veden ensin hieroa häpyhuuliani saadakseni mukavan alkulämmön, kunnes olin valmis siirtymään hieman niin, että vesi valui suoraan häpykummulleni. Pienet värähtelyt kulkivat selkääni pitkin ja sain kylmiä väreitä.
Hieroin hiljalleen häpyäni ja rintojani, imin vuorotellen sormiani ja purin hiuksiani. Sinä hetkenä, kun hyvänolon tunne yltyi pakottavaksi, voimani pettivät ja lysähdin selälleni märkään lattiaan. Voihkin ensin hiljaa, kunnes pirullisesti ajatellen tajusin, ettei kukaan kuule, ja rupesin huohottamaan entistä äänekkäämmin. Lukuisten orgasmien sarjojen välissä huusin kuin kiimainen kolli, vavahtelin ja nostin selkääni kaarelle. Mikään ei kuitenkaan riittänyt.

Harmi vain, etten itsetyydytykseni välissä kuullut oven käyvän ja muutaman yläluokkalaisen pojan saapuneen pukuhuoneeseensa. Jatkoin itseni hieromista ja tyydyttämistä siihen asti, kunnes huomasin syrjäsilmälläni vasemmanpuoleisen oven olevan auki ja sieltä kurkistavan kolme huvittuneen näköistä poikaa. Heillä jokaisella oli housut nilkoissa ja sojottava kulli kädessä. Nousin välittömästi polvieni varaan, kuitenkaan hanaa sammuttamatta. Peitin arat osani ja vilkuilin hermostuneena yllättäviä vierailijoita. "Sori, taidettiin tulla kesken hommies", yksi pojista naurahti hiljalleen itseään kosketellen. "Älä turhaan meitä kainostele, jatka vaan. Itse asiassa mekin taidetaan olla vähän suihkun tarpeessa kun tultiin just tuolta punttikselta..."
Nyökkäsin hitaasti.

Hana kävi hiljaa, mutta orgasmit olivat miltei yhtä rajuja kuin ennen. Kaikkea huipensi ne kolme komistusta, joilla oli uskomattomat lihakset ja uskomattoman isot kalleudet. He seisoivat vieressäni antaen suihkun valua selkiänsä pitkin, ja katsoivat vähän väliä minuun. Ajattelin täydessä hurmiossa, että annetaanpa pojille ilon aihetta, ja niinpä väänsin hanan jälleen voimakkaalle ja odotin oikeiden vibojen alkamista. Kuulin silti jo kolmen käden käyvän ja pienten murahtelujen vaimean kuoron. Pyöritin lantiotani veden tahdissa ja vaikeroin. Tämä alkoi olla jo liikaa; tuntui liian hyvältä ja oli liian hyvää ollakseen totta. "Tulkaa joku mun suuhun", ähkin huohotukseni seasta. Pian sainkin paksun varren suuhuni ja imin ahnaasti. Jätkä pumppasi suuhuni voimakkaasti ja miltei samaan aikaan, kun sain rajun orgasmin, mällit lensivät poskeeni. Muiden äännähtelyt huomioon ottaen, emme olleet kahden ainoat tyydytetyt.

Hetken kuluttua lopetin ja painuin kuivaamaan itseni. Puin nopeasti päälleni ja olin jo lähdössä, kun seuralaiseni ilmestyivät pyyhkeet ympärillään luokseni. "Älä mene vielä", yksi pyysi. "Sä olet niin kaunis, sä olet niin seksikäs.." Älähdin jotain koiran ulkoilutuksesta ja juoksin nopeasti ulos koulurakennuksesta.
Hävetti ihan kamalasti. Miten saatoin pelkän kiihkon vallassa tehdä jotain niin häikäilemätöntä?

Pari seuraavaa kuukautta kului vaihdellen noloja silmäyksiä kyseisten jätkien kanssa, kunnes eräs heistä uskaltautui juttusilleni ja saimme aikaan jopa sivistyneen keskustelun. Puhe kuitenkin kääntyi vanhojen muisteluun ja sai minut liukenemaan paikalta. Eipä ole sitten enempää tullut juteltua kyseisten henkilöiden kanssa..


(anteeksi jos on virheitä)

2

5350

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mahe

      Mä veikkaan että on tositarina. Aika pervo oot;)

      • Naminam

        mistäs sitä koskaan tietää.. ;);)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuollut teini Kajaanissa

      Kuulemma sellaista huhua liikkeessä?
      Kajaani
      4
      1139
    2. Perhoseni (miehelle)

      Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r
      Ikävä
      162
      1008
    3. Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.

      Vaimon viesti on paljastanut totuuden.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      216
      793
    4. Halaus juuri sinulle

      Kaikki järjestyy kyllä. Luota vain. ❤️🫶
      Ikävä
      61
      722
    5. Uskallatko paljastaa

      Millä nimellä löydyn puhelimestasi?
      Ikävä
      64
      713
    6. Uskaltaisitko

      Tavata kaivattusi tässä tilanteessa?
      Ikävä
      67
      656
    7. Mies, näetkö minut myös

      Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?
      Ikävä
      21
      618
    8. Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?

      Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?
      Ikävä
      135
      616
    9. Kuinkahan monen

      Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran
      Ikävä
      66
      589
    10. Voiko se ikinä toimia

      Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het
      Ikävä
      32
      568
    11. Meneekö unohtamis

      Projektisi hyvin??
      Ikävä
      34
      537
    12. Voin tulla

      Sisustamaan sulle 🤭
      Ikävä
      55
      528
    13. 47
      488
    14. Mitä sä haluat vanhus?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      47
      485
    15. Anteeksi mies

      En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.
      Ikävä
      40
      473
    16. Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi

      Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.
      Ikävä
      40
      463
    17. Laittaisit viestin suoraan!!

      Haluaisin...
      Ikävä
      30
      463
    18. Mies, kumman ottaisit mieluummin

      176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?
      Sinkut
      95
      454
    19. Eikö olisi mukavaa

      Jakaa arki yhdessä mies. Tämmöisin aatoksin.
      Ikävä
      37
      448
    20. Kerro mies tarinasi

      Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri
      Ikävä
      18
      440
    Aihe