tahtoisin ristiäisiin nimellä varustetut lautasliinat? tietääkö joku onko kuopiossa liikettä mikä niitä painaisi, kun tahtoisin nähdä tuloksen ennen kuin tilaan, siksipä en tahtoisi netin kautta tilata... se on viimeinen vaihtoehto. joku kopiointiliike kenties tai vastaava??
painetut lautasliinat
13
2557
Vastaukset
- nettihöpö
http://www.merkitse.fi tuolta saa itse suunniteltuja nimikointinauhoja ja ainakin kuvassa oli söpö nauha: vaaleenpunasella pohjalla beige/luonnonvalkoinen risti ja kaunokirjoituksella lapsen nimi ja syntymäpäivä. Mikä estää noita kiinnittelemästä lautasliinoihin?
- Liisa 66
Tilaa servietit http:/www.felizia.fi nopea palvelu, paljon malleja! Itse olen saanut kuvan liitetiedostona servetistä.
- Patrickin mamma
Liisa 66 kirjoitti:
Tilaa servietit http:/www.felizia.fi nopea palvelu, paljon malleja! Itse olen saanut kuvan liitetiedostona servetistä.
Nimiservetit saa www.annaunelma.fi Kiva palvelu.
Servetit herättivät ansaittua huomiota, suloisia kun olivat.
- kosioio
painetut lautasliinat, kun Hänet kastettiin? Jos nyt taas vaihteeks palattais sen kysymyksen pariin, miksi kastaa lapsi, mikä on kasteen perimmäinen tarkoitus... Jokainen tavallaan, mutta tää nykykaupallisuus menee kyllä jo överix.
- tilasin
www.kissanvintti.fi
Sieltä sai sinisellä painettuja vaaleansinisiä liinoja! On siellä muitakin vaihtoehtoja. - Svefi
Painettuja lautasliinoja omalla nimellä tai yrityslogolla :
www.lautasliinat.com - ***
Painettuja lautasliinoja Juhlaan kuin Juhlaan ... www.lautasliinat.net
- Äiti 2011
Oman lapseni ristiäisiin tilattiin servetit rohkeasti netin kautta www.nowandforever.fi Oli tosi hienot ja nopsaan tuli! Ensin tilattiin värimallit, joista näki myös minkälaista kirjoitus oli. Oli kyllä todellin yllätys juhlissa, mummit eivät raskineet edes käyttää niitä:)
www.felizia.fi
Hyvä palvelu ja paljon erilaisia malleja!- PM2
Edullisin löytämäni paikka, hyvä palvelu ja kauniit servietit ovat kohteessa www.lenasservettryck.fi
- jazz2
Thanks, http://millerscandy.com/ I've just been looking for info about this subject for ages and http://studiotregi.com/ yours is the greatest I've came upon http://funwaterpools.com/ till http://janicedennison.com/ now. http://moriyamaproductions.com/ But, what concerning the bottom line? Are you positive concerning the supply?
- TomHill
http://blogs-service.com/ Hi there, I found your blog via Google while searching for a http://writingworlds.com/ related topic, your site came up, it looks http://articlerapid.com/ good. I have bookmarked it in my http://content-creaters.com/ http://articlesfriendly.com/ google bookmarks.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Toiselle puolikkaalleni
Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j492348- 262263
Näin susta unta
Teit siinä temppuja ja kurkit huomaanko. Niinkuin sun tarttis sitä epäillä. Öitä tuimalle!161574Katu täyttyy askelista...
Hyvää sunnuntaita ja hyvää jatkoa jos näin...Vettä sataa, mutta hyvä vaan, ainakin kasveille.271555- 1241447
- 191103
Tiedätkö nainen sen tunteen
Kun toinen tulee jossain vastaan. Naama leviää hymyyn kuin hangonkeksi. Mulla on susta semmonen,tunne.71984Kauniit ihmiset ei ole sinkkuja, se on karu fakta
Ihmisessä on lähes poikkeuksetta aina jotain vikaa jos hän pysyy sinkkuna pitkään. Sori kun sanon tän näin suoraan, mut118963Mikset päästä irti ja hae apua
Mt ongelmiisi. En vaan voi ikinä enää luottaa sinuun, pelkään sinua ja toivon löytäväni jonkun muun. Rahaa sulla on saad89944Kristinusko - epätoivoinen yritys pelastaa ihmiset jumalalta
Ei ole mitään sellaista, mitä pitää "pelastua". Lukuun ottamatta tietysti ”jumalan” (sen ei jumalan, joka väittää oleva334897