Pyyhe omalla kuvalla

Ya

Mahtaako MISSÄÄN saada teetettyä kylpypyyhettä omalla kuvalla? Etsiin netistä ja yhden paikan löysinkin, mutta sieltä olisi pitänyt tilata vähintäään 100kpl... Myös vinkkejä miten tälläisen pyyhkeen voi itse tehdä otan mielelläni vastaan! Kiitos avustanne.

6

2000

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ..
    • s.neiti84

      sori en tiiä mutta keksin aivan mahtavan idean tuost sun kuvan painamisesta eli varteensa otettavan vinkin julien keskellä kun unohtuu et maltti on valttia.. (pitääkin enskerral pyytää tuttuja ottamaan kuva kun on tehny känäpäissään jotain holmoa esim kaatunu lumhankeen ja painattaa semmonen ni eipähän pääse örveltäminenkään unohtumaan ja ainakun meinaa lähteä juhlimaan ni kahtelee muutaman kerran ja volaa muistaa pitää maltin mukana jees)

    • lolaaaa11

      Sieltä itse tilasin yksittäiskappaleen. Ja hieno tuli!
      www.tuittinen.fi

    • Anonyymi
    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Ja ylempään vielä lisäys, että ihan yksittäis kappaleena saa www.Nordicshower.com , niin ei tarvitse 50 kpl tilata, kuten noissa joissain :D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      122
      6598
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      53
      5654
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      76
      4416
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      84
      4296
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      92
      4049
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      84
      1426
    7. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      79
      1235
    8. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      334
      1227
    9. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      5
      1167
    10. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      35
      978
    Aihe