Onnittelut KRP;lle

Hyvin ajoitetusta hommasta nyt on se viimeinenki kiinni.Muistanko väärin vai eikö Ristoa vastaan oltu nostettu syytteitä Thaimaan puolella? Eikö vyölaukkumies nimenomaan antautunut ja keplotellut itsensä Suomeen välttyäkseen pidätykseltä ja mahdolliselta tuomiolta Thaimaan ei niin mukavissa vankilaoloissa:))

Muistaakohan ripe sen taistelurukosharjoituksen?"

http://www.tienaus.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=1445&p=87011#p87011
12464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

On niitä Ripejä vielä n. 10 000 - 12 000 vapaana.

Äänestä
  • Päästä lomalennolle Pattayaan hakeen ripeä ja tämän maksaa tietysti veronmaksajat loppu sen blogin kirjoitus niin katsokaa uskikset capitaalit näin tässäkin kävi ja ties mitä siellä Thaimaassa on menossa:DD

    Äänestä

  • Cluso627. kirjoitti:

    Päästä lomalennolle Pattayaan hakeen ripeä ja tämän maksaa tietysti veronmaksajat loppu sen blogin kirjoitus niin katsokaa uskikset capitaalit näin tässäkin kävi ja ties mitä siellä Thaimaassa on menossa:DD

    ja kunniajäsenet menee samalla kyllä heillä varmaan vit...ttaa EOK on nyt ottanyt PÄÄASIAKSEEN-WINCAPITAN-Eikö Euroopasta löydy muuta?Siipeen saatte joka suunnalta..Että ikinä pärjää KRP;n kanssa amatööri lainsäädönnön tyhjäntoimittajat mikähän on muuten Juntusen lakituntumus?

    No katotaanpa tuleeko tästä mitään EOK;n nokkamies tämä JYRÄHTÄVÄLLÄ äänellä puhiseva Jarmo Juntunen kertoo Radiossa,että Hannulla oli kymmeniä miljoonia rahaa olis kuulemma voinut häipyä,vaikka timtuktiin asti,mutta HANNU oli niin lojaali,että pieni jalas mökki riitti..JOO..

    1.Mihin perustuu Juntusen Radio Rockissa antamassa haastattelussa esittämä tieto Hannulla olevista kymmenistä miljoonista euroista?
    2.Voiko Hannua edustava EOK valehdella tiedoitusvälineissä mitä tahansa päämiehensä puolesta?
    3.Lausunto ei kuitenkaan perustu minkäänlaiseen julkisuudessa esillä olleeseen ja todistettuun faktaan.
    4.http://www.youtube.com/watch?v=LqnuHMKrzrU&feature=player_embedded

    Äänestä

Ja sanoisin että tuota tuota, en ole saanut 242 päämieheltäni käyttöön heidän rikollisuuden osoittavaa aineistoa.

Tuota tuota....

Äänestä

kun taitaa olla ajankohtainen

Äänestä
  • Hyi hitto sentään tämän maan menoa. Poliisi raiskaa lapsen juotettuaan ensin känniin. Kaupan päälle vielä suojellaan moista pedoa. Kyllä hävettää olla Suomalainen. Eipä se korppi korpinsilmää noki. Kukahan enään uskoo poliisiin tuon jälkeen. Ministeritkin ovat saamattomia asian suhteen. Eikö perkules ne saa moisia hirviöitä kuriin. Häh, kysyn vaan?

    Äänestä

  • yrjötys kirjoitti:

    Hyi hitto sentään tämän maan menoa. Poliisi raiskaa lapsen juotettuaan ensin känniin. Kaupan päälle vielä suojellaan moista pedoa. Kyllä hävettää olla Suomalainen. Eipä se korppi korpinsilmää noki. Kukahan enään uskoo poliisiin tuon jälkeen. Ministeritkin ovat saamattomia asian suhteen. Eikö perkules ne saa moisia hirviöitä kuriin. Häh, kysyn vaan?

    ja mites raiskaava poliisi liittyy WC:n?

    Äänestä

  • 15+9 kirjoitti:

    ja mites raiskaava poliisi liittyy WC:n?

    Eikös wc:ssä pitänyt olla poliisijäseniäkin?

    Äänestä

  • ettei kirjoitti:

    Eikös wc:ssä pitänyt olla poliisijäseniäkin?

    ja onkos tämä raiskaaja ollut WC:n jäsen, hitto millaista joukkoa

    Äänestä

on pyörittänytkin 10- 15-kesääset voihan nenä mää ainaskin luovutan vähin äänin ns. laitan tuppeen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cluso627. kirjoitti:

Hyvin ajoitetusta hommasta nyt on se viimeinenki kiinni.Muistanko väärin vai eikö Ristoa vastaan oltu nostettu syytteitä Thaimaan puolella? Eikö vyölaukkumies nimenomaan antautunut ja keplotellut itsensä Suomeen välttyäkseen pidätykseltä ja mahdolliselta tuomiolta Thaimaan ei niin mukavissa vankilaoloissa:))

Muistaakohan ripe sen taistelurukosharjoituksen?"

http://www.tienaus.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=1445&p=87011#p87011

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu