Sinua Rakastetaan

1345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

uskovaiset tulette tänne häiritsemään meitä satanisteja. eikö ole parempaakaan tekemistä. arvosta kyllä sitä ajatusta että jos ajattelet: he tulevat kärsimään koska eivät usko jumalaan ja olen siitä huolissani: no ok. iha kiva ajatus mutta tollaset alkaa jo kyllästyttää. Aina, toistan...AINA kun tulet vastedes tänne sivulle noita linkkejä laittamaan, niin tarkista mitä satanismi tarkoittaa. Älä tuijota vaan siihen ulkoiseen kuoreen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Everlasting God kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=T5-6gwssX0Y&NR=1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu