Liityin titanpokeriin ja tänään ne soitti sieltä mulle. Tuli vielä numero tuntemattomana. Maksaakohan kauheesti, kun vastaisn siihen. Järkkyä
Onks tää muka ihan normaalia?
titanpokerista soitetaan?
5
530
Vastaukset 5
- utelua
ne sieltä soitti?
- ei ongelmaa
Ei kait ne maksa mitään jos soittavat. Harvoista paikoista soittelevat. Ainoastaan jos on liittynyt Netelleriin voivat pirauttaa... Tosin ehkä saattavat soittaa ainoastaan ns. ongelmatapauksissa tai jos henkilön tunnistuksessa on ongelmia tms. Joskus mainostajatkin saattavat soittaa.
- pokepoker
mulle pirautettiin myös,huonolla englannilla söpertelin et send e-mailia vaan,,,...
- soittelevat
vähän väliä.. vaihoin tuosa saittia enkä oo titanilla nyt pelaillu.. sillähän ne soittelee et onks kaikki ok ku et pelaile.. toki on kyllä meleko hyvä asiakaspalvelu sinänsä mutta vituttaahan tuo tuommonen.. löylyä perkele!
- melko kallista
tarkistussoitto henkilöllisyydestä ja puhelu maksoi 48 euroa. Soittaja ei "ymmärtänyt" vastauksiani ja puhelu kesti noin 5 minuuttia. Tuli jenkkien suuntanumerosta. Kirjoitin valituksen mutta kehottivat ottamaan yhteyttä mediafirmaan joka oli kampanjan takana. No sinne en enää uskaltanut soittaa lisälaskun pelossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu501168- 16815
- 68732
- 63725
- 47694
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69688Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131615Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31585Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.9540Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45508Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i8500- 4472
Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24463Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �104459Pitäisikö seksille asettaa huvivero?
(ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen113434- 16421
Olet pelottava ilme vakavana
Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳26417- 33398
- 35389
- 31389