Laskettelu

Elikkäs tarvitsisin täksi kaudeksi nyt uudet sukset . Ajattelin että ostaisin jotkut twin-tipit . On noin 160 cm. Oliskiko mitään hyviä vinkkejä minkälaisia suksia ?
1344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Osta hedin jon olsson pro modelit (todella hyvät sukset ja kuvakaan ei huono ;)) tai k2 twinit ja siteinä tyrolia s75 ja monoiks hedin mojo 70 siinä hyvä paketti joka kestää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


twinski kirjoitti:

Elikkäs tarvitsisin täksi kaudeksi nyt uudet sukset . Ajattelin että ostaisin jotkut twin-tipit . On noin 160 cm. Oliskiko mitään hyviä vinkkejä minkälaisia suksia ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu