Omistan karjalankarhukoira uroksen. Koira on: laajahakuinen, erittäin hyvä hirven löytäjä ja hyvä haukkuja. Kaikinpuolin sitkas työskentelijä. Isännällä ei tarvitse kävellä koiran mukava. Koira pelaa todella hyvin ja löytää aina hirvet. Koira tulee hyvästä suvusta. Koiran isä on kaksinkertainen suomenmestari hirvenhaukussa ja velipuoli yksinkertainen. Haluaisin tästä koirasta jälkeläisiä. Monet metsämiehet ovatkin jo kyselleet niitä. Nartun ei tarvitse välttämättä olla ns. "paperikoira", eikä karjalankarhukoira, kaikki metsästysrodut käyvät astutukseen.
Jos kiinnostuit niin vastaa tähän viestiin.................
Karhukoira Etsii Tyttöystävää!
*PK*
6
471
Vastaukset 6
- Kensir
Arvasin että tässä on jokin taka-ajatus!
- pk
... hakeeko isäntä todella narttua itselleen vai karhukoiralle.
- ...
mutta veli yksinkertainen =) noo ei se onnea etsintään
- Nurmijärvi
Kiinnostaa, mutta mahtaako KKK olla enään hengissä :D? Narttu olisi Suomenpystykorvan ja Pohjanpystykorvan sekoitus. Toimii hyvin linnulle mutta haku saisi olla laajempi.
- Simppelisti
Taitaa se isäntä olla yksinkertainen eikä veli.
- Anonyymi00006
Ota xD
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129581
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo60502