KULLIPPI?

kaksseiskabb

Siis kuka ulos sunnuntaina?

Itse laitoin ja laitan ääneni Saranalle.

4

270

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Wishful Thinking

      Tässä vaiheessa olisi parasta mikäli Dana saataisiin talosta ulos, sillä Saranna, Stephania ja Antti lienevät jatkossakin häätöäänestyksissä. Se Danan älytön kiljunta on aika rasittavaa kuultavaa.

      Olisi myös Kätlinin kannalta hyvä tilanne, että Saranna jäisi sinne vielä Samin puristeltavaksi.

    • =hapannaama

      Saranna lähtee toivottavasti. Jos kaksi lähtee niin toinen on Stephania

      • BB-Extran tiedot

        Tuon BB-Extran kertomien väliaikatietojen mukaan lähtöjärjestys olisi tällä hetkellä Saranna, Dana, Antti, Stephania ja Esa A. Eli tiukin pudotuspeli sunnuntai-iltana pitäisi olla Sarannan ja Danan välillä, ja Anttikin lienee pienessä vaaravyöhykkeessä. Mieluiten Dana, sillä häntä voi olla vaikeampi saada uudelleen häätöäänestykseen.


      • 2 out
        BB-Extran tiedot kirjoitti:

        Tuon BB-Extran kertomien väliaikatietojen mukaan lähtöjärjestys olisi tällä hetkellä Saranna, Dana, Antti, Stephania ja Esa A. Eli tiukin pudotuspeli sunnuntai-iltana pitäisi olla Sarannan ja Danan välillä, ja Anttikin lienee pienessä vaaravyöhykkeessä. Mieluiten Dana, sillä häntä voi olla vaikeampi saada uudelleen häätöäänestykseen.

        Saranna lähtee.
        Mutta Esa A. joutais myös


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra leikkasi alimmalta tulodesiililtä 15 %

      Muistaako kukaan Riikka Purran kovaäänisen vaalilupauksen ennen eduskuntavaaleja? https://yle.fi/a/74-20221152 "THL o
      Maailman menoa
      402
      6994
    2. Muistele nainen niitä meidän yhteisiä hetkiä

      Miltä ne tuntui? Enkö aina huokunut välittämistä, kiintymystä. Eikö sinulla aina ollut hyvä olo kanssani? Minulla ainaki
      Ikävä
      53
      4093
    3. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      27
      2410
    4. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      61
      1634
    5. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      3
      1559
    6. Sillan liikuntasauma haittaa pyöräilijöitä

      Voi, voi! Sillan liikuntasauma haittaa pyöräilijöitä! https://yle.fi/a/74-20221468 Aina voi etsiä toisen reitin, jos t
      Kevytliikenne
      98
      1554
    7. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      6
      1437
    8. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      263
      1425
    9. Olisitko tältä

      seisomalta valmis seksuaaliseen kanssakäymiseen hänen kanssaan?
      Ikävä
      102
      1189
    10. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      23
      1127
    Aihe