KULLIPPI?

kaksseiskabb

Siis kuka ulos sunnuntaina?

Itse laitoin ja laitan ääneni Saranalle.

4

263

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Wishful Thinking

      Tässä vaiheessa olisi parasta mikäli Dana saataisiin talosta ulos, sillä Saranna, Stephania ja Antti lienevät jatkossakin häätöäänestyksissä. Se Danan älytön kiljunta on aika rasittavaa kuultavaa.

      Olisi myös Kätlinin kannalta hyvä tilanne, että Saranna jäisi sinne vielä Samin puristeltavaksi.

    • =hapannaama

      Saranna lähtee toivottavasti. Jos kaksi lähtee niin toinen on Stephania

      • BB-Extran tiedot

        Tuon BB-Extran kertomien väliaikatietojen mukaan lähtöjärjestys olisi tällä hetkellä Saranna, Dana, Antti, Stephania ja Esa A. Eli tiukin pudotuspeli sunnuntai-iltana pitäisi olla Sarannan ja Danan välillä, ja Anttikin lienee pienessä vaaravyöhykkeessä. Mieluiten Dana, sillä häntä voi olla vaikeampi saada uudelleen häätöäänestykseen.


      • 2 out
        BB-Extran tiedot kirjoitti:

        Tuon BB-Extran kertomien väliaikatietojen mukaan lähtöjärjestys olisi tällä hetkellä Saranna, Dana, Antti, Stephania ja Esa A. Eli tiukin pudotuspeli sunnuntai-iltana pitäisi olla Sarannan ja Danan välillä, ja Anttikin lienee pienessä vaaravyöhykkeessä. Mieluiten Dana, sillä häntä voi olla vaikeampi saada uudelleen häätöäänestykseen.

        Saranna lähtee.
        Mutta Esa A. joutais myös


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      301
      5106
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      114
      2631
    3. Kehu kaivattuasi

      Mikä hänessä on parasta? Jos osaat kertoa muuta kuin ulkonäköön liittyvää, niin ansaitset mitalin.
      Ikävä
      135
      1647
    4. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      101
      1160
    5. Mahtavaa, Trump pelasti lentäjän, Irania nöyryytettiin

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011917601.html Taas osoitus kuinka ylivertainen maa USA on Trumpin johdolla.
      Maailman menoa
      344
      1069
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      139
      1024
    7. Keskiviikkona 8.4.2026 se tapahtuu

      Nimittäin tulevana keskiviikkona 8.4.2026 Donald Trump ilmoittaa Naton pääsihteerille että Yhdysvallat eroaa Natosta. N
      NATO
      268
      974
    8. IS Viikonloppu 4.-6.4.2026

      Nyt on Viitamäeltä pääkuvaton ristikko. Nimimerkki happonen kehui kovasti "On kyllä laadukas pahis, iso kiitos tästä ja
      Sanaristikot
      89
      848
    9. Rakastin sua niin paljon ettei löydy sanoja sille tunteenpalolle mitä silloin koin

      Sellaista tunnetta ei koe kuin ehkä kerran elämässä. Tuntui, että sekoaa, että menee järjiltään. Tuntui että räjähtää si
      Ikävä
      33
      837
    10. Hitto mulla

      On sinua ikävä ihana.
      Ikävä
      40
      821
    Aihe