näyttö välkkyy

samsungin 32" littana töllötin tekee aina mtv3:n totuuden hetki ohjelman aikana (möys joskus muillakin) että heittelee kuvaa siniseksi ja ylänurkkaan ilmestyy Ulk.1 teksti.kaverina töllöllä on philipsin 160 gt tallentava boksi.mallia en nyt muista.auttakaa hyvät ihmiset,menee hermot!!
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tai onko se kunnolla kiinni? Ongelma viittaa selvästi liitinten kontakstiin tai digiboksin scart-liittimen pätkimiseen.

Äänestä
  • scartit ok.tosiaan se on aina totuuden hetki ohjelman kans ja väliin kyllä muillakin ohjelmilla ja kanavilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


toosa69 kirjoitti:

samsungin 32" littana töllötin tekee aina mtv3:n totuuden hetki ohjelman aikana (möys joskus muillakin) että heittelee kuvaa siniseksi ja ylänurkkaan ilmestyy Ulk.1 teksti.kaverina töllöllä on philipsin 160 gt tallentava boksi.mallia en nyt muista.auttakaa hyvät ihmiset,menee hermot!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu