Olin ollut töisssä uudessa paikassa ja paineet uutena työntekijänä oli suuret, olin aivan uusi näissä kuvioissa. Nina käski minut jäämään ylitöihin viikonloppuna, noh sopihan se kun ei kotiinkaan ollut mikään kiire.
Nina oli blondi, tiukan näköinen nainen joka tiesi mitä halusi.
Oltiin tultu juttuun hyvin ihan alusta asti vaikka kaikki mulle kertoivatki että Nina oli Ihan veemäinen. Viikot kuluivat ja jotenkin me tultiin vaan paremmin toimeen. Aina me oltiin ne ainoat jotka jäi iltavuoroon. Tuli sellasia tilanteita että vahingossa kosketit mun kättä ja välillä kun kurotit jotain painauduit mua vasten, välillä huomasin vaan katsovani sun kauniita huuliasi kun kerroit mulle jotain todella tärkeää ja siinä samassa oli unohtanut mitä sanoit.
Olit todella kaunis ja näyttävä nainen. Ehkä monestakin syystä monet piti sua juuri sellaisena esimiehenä mitä pitää oikeasti olla.
Koko yö oltiin pakerrettu töissä ja sun hajuvetesi tuoksu oli saanut mut humaltumaan jo monta kertaa, kysyit multa tulisitko ottaan muutaman rinksun sun luo ennen kun katoan yöhön. Hymyilitkit vaisusti, vastasin hymyyn hymyllä ja tuumasin et kait tytöt voi joskus pitää vähän hauskaaki??
Tulin sun luo ja hitaasti halisit mua, sun tuoksusi oli taas jotain huumaavaa..
Ohjasit mut olkkariisi ja lähdit hakemaan juotavaa..peilisi kautta seurasin kaunista kävelyäsi.
Puhuit minulle jotain mutta vain pystyin ajattelemaan huuliasia ja sitä miltä ne tuntuisivat huulillani.
Istun sohvallasi hiljaa odottelin että milloin tuot juotavani, ja kun sen toit minun oli pakko ottaa sua kädestä kiinni..hellästi suutelin sun rannettasi. Olit ihan hiljaa..
Suutelin sua uudestaan ranteeeseen, kämmeneen. Huokasit hennosti..
Suutelin sun sormiasia ja näin kuinka katseellasi seurasit huuliani. HIljaa hivuttauduin ja sain kuin sainkin panettua huuleni sun huuliasi vasten. Olet niin kaunis-sain soperrettua..
Niin pehmeiltä ja hyvältä huulesi maistuikaan, Halusin sua enemmän...
kun seisoit vasten minua tulit lähemmäksi, Hiljaa hivuttauduit alemmaksi ja alemmaksi..
Tunsin kuinka halusin sinua..
Varovasti hipaisten kosketit minua..hitaastii..uudellen ja uudellen kunnes voihikin ääneen.
-Sä tunnut niin hyvälle.. ja katsoit mua syvälle silmiin,,
samalla tunsin pehmeät sormesi sisälläni,,kiusaavan juuri sitä oikeaa paikkaa..
Olit niin lähellä että pystyin tyntemaan sun hengityksen. Tarkkailit jokaisen ilmeeni, tunteeni..olit siinä.
Mun lähelläni juuri sellaisena kun olet. Painauduimme kiinni toisiimme värsiten..
"Huomenna on uusi aamu"-sanoit. Ja yhdessä aloimme nauramaan.
Ja se uusi aamu tuli..ja tuli..aina uudelleen Sinä vierelläni.
Sun luo
In My Dreams
0
4129
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15110944
- 525230
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452433- 302133
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131701Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421544Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301241Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351166Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317892