Hieno laji tuo vapaa(mielisten)ottelu. Sopii hyvin sumatralaisille junteille. Ajellaan munat molemmista päistä ja katellaan rambofilmejä niin ollaan valmiita vaikka mihin. Treenien jälkeen mennään baariin ja tuopin yli kyräillään et mie hakkaisin tuon ja tuon jne. Kymmenennen tuopin jälkeen kun portsari taluttaa pihalle niin opittujen taitojen kliimaksi saavutetaan grillillä kun "jokuvitunurpo" alkaa miulle. Lopputuloksena kaikkien banaanipotkujen jälkeen löytää itsensä perseellään makkaraperunat naamalla ojasta.
vapaaottelijat
volmari kuulapää
142475
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Tuntuupi nimmenommaan et tääl niit urpoi löytyy. Kolkytvuotiaat sällit käy potkii ja painii ja niillä sit elvistellään menemään. Ollaan niin ramboo ja kotoopi löytää isonpinon filmejä joissa toinen toistaan tyhmempi ukko hakkaa toisiinsa. Kukaan nainen ei haluu tommosta turvejunttia jol on pahasti jääny lapsuusvaihe päälle. Akkojen kaa just tarinoitii ja tuli ilmi et kukaan ei haluu näitä imatran ramboja. Niille nauretaan jo kylillä ku onnelas istuvat ja pätevät. Tietty piiri ei haasteta nimii ilmoille ku voivat tulla tuuppasee.
no ottaisin..kyllä mulle kelpais tollanen vapaaottelija... niissä vaan on jotain enemmän ;)
On se helvetti kun jotkut jaksaa tällä palstalla ruikuttaa koko ajan , joitain vituttaa kun pappi vaihtaa sukupuolta, joku itkee mopoilijoista, toisia vituttaa kun joku pystyy harrastamaan niinkin kovaa lajia kuin vapaaottelu, näitä ruikuttajia riittää maailman ääriin ja nämä palstat vain "tukevat" näitä onnettomia ihmisraunioita, joiden harrastuksena on muiden arvostelu nimettömänä näillä palstoilla. Suosittelen että otatte yhteyttä psykiatrian poliklinikkaan ja varaatte sieltä ajan itsellenne ja annatte muiden ihmisten elää ja harrastaa rauhassa.
Suosittelen että otat yhteyttä psykiatrian poliklinikkaan ja varaat sieltä ajan itsellesi ja annat muiden ihmisten elää ja kirjoitella tänne rauhassa.
itse en tiedä vapaaottelusta mitään mutta noi kakkaleikit ovat mieleeni, tykkään kun svetolainen nainen paskoo ripulipierut naamalleni.
ootko sinä jostain sairaalasta lomalla?
Pitsäisikö ensin hieman perehtyä asiaan ennenkuin alkaa jakaamaan viisauksiaan?
Huh, on se vaa kova laji...
Kyllä se on niin että imatra on muutenkin todella väkivaltainen kaupunki ja mukaan lukien nuo vapaaottelijat. Välillä voisi sen järjenkin ottaa käyttöön ja hillitä itseään, ellei se agressiivisuus johdu sitten streroideista jne.
Ovat nykypäivän todellisia Gladiaattoreita!Milloin olette nähneet tosi ottelijoita rähisemässä kapakassatai snakarilla,itse en ikinä ja sitäpaitsi ne ovat tosi herrasmiehiä.Ei niitten tarttee nakkarilla riehua kun riehuvat sitten häkissä tai kehässä ja sinnehän ei ne uskalla ketkä uhoo muuten.Ovat muutenkin kivoja kundeja kaikki.
mutta kukas osaa laskea pierua puoli minuuttia yhtäsoittoa?Aloitin kyseisen harrastuksen bukkaken ohella kun pääsin pois suljetulta osastolta.Pari kertaa rävähti kyllä livakasti papaijat lahkeeseen kun olin juonut keskenkäynyttä kiljua,mutta se mikä ei tapa niin se vahvistaa!
Hevosurheilu on jäänyt takavasemmalle ja bukkaken lisäksi olen opetellut mandoliinin soittoa.
Liityin myös marttoihin valehtelemalla sukupuoleni, tämä herätti martoissa epäilyksiä koska olen aika parrakas ihminen mutta onhan sukupuolenvaihdos asiat imatralla ihan ok nykyään,joten olen nyt sisäpiirissä.
Nykyään en ole enää mielisairas vaan minulla on vain pahan hajuinen hengitys,jalkahikeä ja peräpukamat.
Peräpukamasi jalkahielle ???
Melkoisen pitkät pukamat
Vaikutat oikeen sopivalta tyttöystävältä vapaaottelijalle, sen huomaa jo oikeinkirjoituksesta.
Sinä et kelpaisikaan kuin jollekkin homolle kirjailijalle hahah