Kaipaisin hyviä vinkkejä saunomis-ja yöpymispaikaksi Jyväskylässä (10-18 hengelle).
Vinkkejä kaivataan!
1
962
Vastaukset
- -
Kannattaa varmaan kysellä vuokramökkejä jkl:n lähiympäristöstä. Esim. Riihivuoresta, Laajavuoresta, Himokselta( jos matka ei haittaa). Myös yksityisiltä kannattaa kysellä, laittaa halutaan vuokrata- ilmoitusta esille joka paikkaan. Noin isolle porukalle ette todennäköisesti löydä muuta mahdollisuutta jossa voisitte yöpyä sekä saunoa!
Vuokrasaunoja ja yöpymispaikkojahan on sitten pilvin pimein jyväskylässä. Kannattaa tsekata sivu
http://jyvaskylanseutu.fi/matkailu sieltä löytyy kaikki Jyväskylän yöpymisvaihtoehdot :)
Keskustassahan (väinönkeskus) on ainakin yksi vuokrasauna, sekä ortopedillä, ammattikorkean piippusauna sekä hotelleista varattavat saunat! Ei muuta kun onnea suunnitteluun :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942553- 195954
- 55752
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119672- 49562
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?14496- 49493
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484- 55465
Auto katolleen Huhtalantiellä
Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit11450