Hei kaikki!
Sain ilmaiseksi tuon EPSON STYLUS DX4850-tulostimen, mutta sen mukana tuli vain johdot, ei minkäänkaltaista asennuslevyä eikä ohjekirjaa, mikä olisi nyt tarpeeseen, sillä en saa asennettua tuota tulostinta. Tulostimen saisi ilmeisesti asennettua ilman asennuslevyäkin tuollaisella "Ohjattu uuden laitteiston asennus"-ohjelmalla? Joka tapauksessa tuossa lukee "Valitse tulostimen valmistaja ja malli. Jos tulostimen mukana toimitettiin asennuslevyke, valitse Levy. Jos tulostinta ei löydy luettelosta, valitse jokin yhteensopiva tulostin. Saat lisätietoja tulostimesi ohjekirjoista." Eli siis, kysymykseni on: MITKÄ TULOSTIMET OVAT YHTEENSOPIVIA TULOSTIMEN EPSON STYLUS DX4850 KANSSA?! Sen pitäisi ilmeisesti löytyä ohjekirjasta, joten sinä joka omistat ohjekirjan, ole kiltti ja auta!
Suuret kiitokset sille, joka auttaa tyhmää joka ei googlettamallakaan löytänyt minkäänlaista vastausta tähän kysymykseen.
EPSON STYLUS DX4850 (se joka omistaa ohjekirjan osaa auttaa)
auttakaa!
2
1225
Vastaukset
löytyy ajurit ja varmaan koko softa. tuo tuli ekana googlella:
http://www.mbnet.fi/AjuriApaja/lista.asp?Valmistaja=113&Type=5&OS=9
aika alhaalla siinä listassa.
valmistajan sivuilta löydät kyllä varmaankin uusimman softan ja ajurit. sen saat kyllä googlettaa itse :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.315736- 363781
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1833313- 122728
- 292202
- 122147
- 1621906
- 161484
- 1051362
- 1371174