aso ja dana

talon löysät
4107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Dana vaikuttaa suuresta naamastaan johtuen löysältä, mutta Asohan on treenattu ja kiinteä. Miten se
traineri tuollaisen testituloksen sai?

Äänestä
  • asolla on lihaksissa voimaa, muttei kestävyyttä. Hän jaksaa ehkä nostaa penkiltä enempi ku muut, mutta ei sitten pitkäkestoisessa suorituksessa pärjää.

    dana on ihan lössähtänyt muualtakin kuin naamasta. näkyy juominen hänen kropassaan...

    Äänestä

  • analyysi..... kirjoitti:

    asolla on lihaksissa voimaa, muttei kestävyyttä. Hän jaksaa ehkä nostaa penkiltä enempi ku muut, mutta ei sitten pitkäkestoisessa suorituksessa pärjää.

    dana on ihan lössähtänyt muualtakin kuin naamasta. näkyy juominen hänen kropassaan...

    miten asolla on noin huomo kunto??

    Äänestä

  • ????? kirjoitti:

    miten asolla on noin huomo kunto??

    Aso on vetäny steroideja että on saanu noi lihaksensa, oikeesti kunto olematon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pröööh... kirjoitti:

talon löysät

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu