voisko joku fiksu suomentaa
tosi fiksu
2122
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kun tuossa ei englanniksikkaan ole paljon mitään järkeä, ja osaan kyllä kielen kun sitä käytän päivittäin.
Koetetaampa silti *naksauttaa sormia*
"First, you have to stay in front of level, which you can enter but whereyou will slip down and then you have to make two roles and you'realready in the next level
Submitted by Daniel"
Alkuperäinen, ja puretaas tämä sitten suomeksi:
"Ensimmäiseksi, sinun tulee pysyä tason edessä, jolle pääset mutta josta liukastut alas, ja sitten sinun tulee tehdä kaksi "roolia"(uskoakseni kirjoitusvirhe, tarkoittanee roll eli kieriä/pyöriä mitenvain) ja olet jo seuraavalla tasolla"
En tajua miten tuosta oikeasti on ohjeeksi mutta miten vain :D
Jossain kohtia peliä saattoi esiintyä glitch, tai bugi, kun vahingossa painoi hyppyä, ja Lara hyppäsi rotkoon, niin samassa peli siirtyi seuraavalle kentälle. Pc:lle on vain level skip-juttuja, niistä www.stellastombraider.