mulla on 6kk vanha boksu tyttö, jonka korvat höröttävät eri suuntiin ihan miten sattuu. miten korvat teipataan?..... kuinka saisin korvat lörpöttämään sivuille hienosti ja kauanko teippien kuuluis olla korvissa?? missä iässä korvat rustoutuvat paikoilleen niin että teippauksesta ei ole enää hyötyä?? apua kiireesti!
korvien teippaus
banaani88
4
669
Vastaukset
- mä vain
teippaus on jo valitettavasti myöhästä... se pitäs tehä jo ihan pienestä lähtien. kun hampaat alkaa irtoon niin sen jälkeen ei enää oo mitään tehtävissä.
Ja jos sulle koiran ulkonäkö on noin tärkee ni ota pehmolelu.
- heartoo
Kasvattajan velvollisuus olisi ollut kertoa asiasta.
- iiihanitse
Niin... tai sitten ihan omatoimisesti voisi etsiä tietoa omistamastaan koirarodusta....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke462667- 1252020
- 901715
- 1621329
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?681260- 511147
- 691092
- 611066
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂731039Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t32977