Elämys

Häh?

No niin. Äskeinen kirjoitukseni joku herkkähipiäinen taiteilijanalku sensuroi, joten koitetaan sitten suorempaa tekstiä:
Eikö teillä alkoholisoituneilla hampunpolttajilla ole tosiaankaan mitään muuta vaihtoehtoa, kuin epätoivoisesti yrittää tehdä jonkin sortin paskatöherrystä sun muuta humpuukia, joita te vakosametti-hullut kännipäissänne yritätte kutsua taiteeksi? Ei onnistu vitun loiset. Menkää töihin saatana. Teidän laisianne onnenonkijoita mahtuu sata tusinaan, ja ehkä promillen tuhannesosasta voi tulla jonkin sortin tuottava taiteilija tällekin valtiolle.
Ennenkuin ostatte sen vitun paskerin ja sen vakosamettisen pikkutakin, niin miettikää ihan oikeasti kannattaako sitä vitun töherrystä aloittaa edes suttaamaan siihen kankaalle, sekin maksaa saatana.

1

349

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • räähkäpää

      Eikö teillä kirjoitustaidottomilla ole muuta tekemistä kuin pilkata sitä mitä ette voi koskaan ymmärtää millään tasolla?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      237
      749
    2. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      655
    3. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      36
      610
    4. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      34
      538
    5. En pyytele enää koskaan anteeksi mitään sinulta

      Olet ollut kohtuuttoman kylmä ja tyly tilanteeseen nähden.
      Ikävä
      45
      427
    6. Onko meillä

      Kaikki hyvin? 🤨 Miehelle
      Ikävä
      30
      424
    7. Taidan lähettää kaveripyynnön

      Sulle nainen. Otan vaan rohkaisuryypyn ensin.
      Ikävä
      38
      416
    8. Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä

      Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona
      Ikävä
      27
      406
    9. Mies.. rehellisesti

      Mitä haluat nyt sun elämään?
      Ikävä
      37
      387
    10. Mikä minussa sitten

      Kiihottaa enemmän kuin muissa?
      Ikävä
      41
      371
    Aihe